Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl nereden alıcaksınız

camoka

Öne çıkan mesajlar

22 mayıs saat 17:00 Taksim Megavizyon..

Jarlaxle : Age of Conan yarın satışa çıkacakmı acaba , direk gelip alabilirmiyiz?
Yetkili : Age of serisinden yeni oyun çıkmadı henüz....
Jarlaxle : ..........
Jarlaxle: Age of Empires diil , Conan.. , aral getiriyor size sanırım bir bilgi varmı?
Yetkili : Valla onların bi dediği bi dediğini tutmuyo , bilemiyorum..

GG

sabah d&r ları dolaşıcam şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

yarın Dosta gelicek var mı??? buluşalım kahvaltı edelim ahuahuashausahda.. geldiğimde oyun bitmiş olursa kızılayda elinde gördüğüm ilk kişiye kapkaç yaparım arkasından da fatality çekerim ona göre.. bitirmeyin oyunu hemen kaç kere gittim sormak için..

sabah alışveriş dialoğu..

-alıcı: günaydın hocam, sa..
-tükkan: günaydın abicim, as..
-a: abi ben iki ekmek, bi kısa samsun bide tazesinden aoc alayım
-t: tabi abicim sen şu poşeti tut ben içine doldurayım, ikiii ekmek, hımmmm kısa samsun kalmamış onun yerine uzun vereyim, ha bi de aoc yeni bitti be abi, ce bile kalmadı walla
-a: (içinden küfür).. kalsın abi hepsi, yemek yemicem iştah kalmadı, sigarayıda bıraktım şu an itibariyle.. #½#½#$>$#£½$[{]

o diil de oyun yarın gelmezse çok pis içimizde patlıcakmış gibime gelio
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
yarın Dosta gelicek var mı??? buluşalım kahvaltı edelim ahuahuashausahda.. geldiğimde oyun bitmiş olursa kızılayda elinde gördüğüm ilk kişiye kapkaç yaparım arkasından da fatality çekerim ona göre.. bitirmeyin oyunu hemen kaç kere gittim sormak için..

sabah alışveriş dialoğu..

-alıcı: günaydın hocam, sa..
-tükkan: günaydın abicim, as..
-a: abi ben iki ekmek, bi kısa samsun bide tazesinden aoc alayım
-t: tabi abicim sen şu poşeti tut ben içine doldurayım, ikiii ekmek, hımmmm kısa samsun kalmamış onun yerine uzun vereyim, ha bi de aoc yeni bitti be abi, ce bile kalmadı walla
-a: (içinden küfür).. kalsın abi hepsi, yemek yemicem iştah kalmadı, sigarayıda bıraktım şu an itibariyle.. #½#½#$>$#£½$[{]

o diil de oyun yarın gelmezse çok pis içimizde patlıcakmış gibime gelio

aynen
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
D&R ları aradım İstanbuldaki. Bugünün ürünleri gelmiş ellerine fakat AoC gelmemiş. Geliceğini söyledi adamlar, fakat belli değil ne zaman olacağı

GG

Yalnız dün aralın forumunda yönetici şöyle birşey yazmış:

said:
Admin
Forum Admin

Turkey
1981 İleti İletim - 05/22/2008 : 15:46:11

arkadaşlar ürünü yarın sabah 10 11 gibi mağazalarda bulabileceksiniz.

www.aralgame.com
Tıklayın gerçek Olsun...

Sıkış mıdır bu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...