Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KARIMI ÖZLEDİM!!!

Gunn

Öne çıkan mesajlar

Of çokmuş ya geçmez ki o kadar gün de.. hiç umutlanma Gunn
[şaka.]

(yani böyle açıklama yazmasak direk girişeceksiniz biliyorum zaten herkes kavga arıyor)[hline]Derler ki biryerden sonra acımaz daha fazla...

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 07 Mart 2003 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gunn, 07 Mart 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
Şu anda askerdeyim,k komutanımın bilgisayarından yazıyorum. Ultimayı ve karımı ös-le-dim!!!! yeter be
gunn (çarşısı kitlenir)

topraaaam kusura bakma ama gülebilir miyim şöle sabah sabah? =)
olur öööle az kaldı az şafak XXX başka yok!! diye baar oralarda ;)

said:
Nukem_Verite, 07 Mart 2003 22:11 tarihinde demiş ki:
Gunn realde evli olup olmadığını hayal meyal hatırlıyorumda
burda bahedilen emaleth mi yoksa real bi varlık mı anlayabilmiş değilim
olsun sen karını özledin bizde seni özledik..

oeh gerçekte de evli adam =)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi eve geldim :) Dün gece ben nöbetçi çavuştum, nöbetçi subay da bilgisayarını getirmiş gece beni çağırdı tekrar windows yükledim falan. bu arada adamın odadan çıktığı 3 dakika içinde internete bağlanıp bu mesajı attım :)
Şafak 128 bu arada...
gelcem
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne zamandır söyleyecem unutuyorum
Gunn'ın title'daki "o" o kadar uzak kalmış ki diğer kelimelere, hatta "şimdi asker" kısmının da başında olması mı ne lazımmış hehe

böyle okuyunca çok şairane oluyo valla

misal: [yok genç osman değil]
çişim, geldi

gibi :p

şöyle bir yorum katabiliyor muyuz sevgili Gunnseverler, aydınlatın lütfen;

O............ [uzun bir bekleyiş, derin nefes almalar, göz kenarısında hafif nemlenmeyle birlikte boğazda hissedilen düğüm]
şimdi asker.... [nefes bırakma, tek damla yaşın aşağılara süzülmesi, başın öne eğilmesi ile birlikte uzaklardan ve derinden gelen ay akşamdan ışıktır, yaylalar yaylalar, akabinde komşu kızını zapteyle bizim oğlan aşıktır, dilo dilooow yaylalar nidalarının duyulması, ışıkların sönmesi]

bilemiyorum siz ne düşünüyosunuz sevgili Gunnseverler =)
Sosyal ağlarda paylaş

lol be black. askerde gülmeyi unutmuşuz, seni okuyunca neden yüz kaslarım geriliyo diye düşündüm bi an. Hani botox falan da vurdurmadık, sonra anladım ki, tebessümle başlayan, pantolonun yırtılmasıyla devam eden bi gülmeymiş benimkisi, heyhat!

Diğer postlara cevaben: burası sanal ve sayısal bi ortam, kimi istersem özlerim kardeşim elleşmeyin kapınıza getiririm cemseyi (cemse=GMC askeri kamyonun genel adı).

bi arkadaş zor mu? diye sormuş, evek zor. ne var yapmıycan mı şimdi?

şafak cart curt bazlı mesajlara da aldırmıyorum, zaten verilen gün kadar sonra istesem de istemesem de bitecek. Ayrıca tabiri caizse askerliği dötten yiyorum (kolay askerlik yapıyorum)

son olarak gunnsever (gunnı seven emayı da sevmek zorundadır, emayı sevmek, gunnı sevmek için yeterşart, gunnı sevmek, emayı sevmek için mutlak şarttır.... hö?) arkadaşlara durumum hakkında özet geçiym: (özellikle sana black, neyin ne olduğunu daha iyi anlarsın sen)
Tabur komutanının habercisi oldum bu hafta. Taburda herkesin tanrı gibi korktuğu, A Few Good Men'deki Jack Nicholson tadındaki bi adamın yanındayım bütün gün. Ona ingilizce öğretiyorum, binbaşıların görünce önünden kaçtığı bu şahısla "see ya later alligator" şeklinde konuşuyorum. G3'üö gitti, yerine dipçiksiz hafifçecik bir "kız" kaleşim var. Sürekli ful şarjör geziyorum. Her hafta tam otomatik atış yapma iznim var eğitim alanında. (aynı zamanda korumalık da yapıyoruz). Boyum aynı, kilom düştü, saçlarım biraz daha beyazladı, konuşmamdaki küfür oranı 1/20 den 16/20 ye yükseldi managoyim. Kamuflajı seven bi insandım (Love is a shield'ı hala severim.... ayrı) artık savaş çıksa da cepheye gönderseler ve ne istersen giy deseler en abiye kırmızı gece kıyafetini giyerim (inanılmaz sırt dekolteli), insanlara acıyan, mazlumu kollayan bir paladinken umursamaz, "aman ben mi kurtaracam" diyen bi chaotic neutral oldum (kodum mu oturturum).
Hepinizi de özledim... ama karımı (SANA NE?), pepelekFM sohbetlerini, mesaj kutumu neyin daha bi ayrı özledim.

not: evet, UO çok değişmiş. sanırım arcade olmuş. bi girdim, 3-5 yaratık öldürdüm ama level sonu bossu gelmedi. o sırada da jetonum bitti zaten bıraktım.

gunn (hides behind his gravest mAsk)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hilikus, 08 Mart 2003 15:26 tarihinde demiş ki:
eger gunn degisebiliosa....

eger...askerlik degisebiliosa.. (nah)
....

siz de degisebilirsinieeeaazh!!

*gorbi dahil tum tribunler ayakta alkis patlatir şlak şlak şak*[hline]...mono

LOL
buna bi eklenti yapmak lazım:
eger gunn degisebiliosa....
Zdrvayka drabliçka...

eger...askerlik degisebiliosa.. (nah)
İbdryna vraliviska (bestsnascych)

siz de degisebilirsinieeeaazh!!
DRABA TOPAVLYIVSIKA!!

*alkış kopar*

gunn (o............................................................şimdi asker)
Sosyal ağlarda paylaş

"o......."
şeklinde olmasın küfür gibi oluyor :)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 16 Mart 2003 01:47 tarihinde demiş ki:
"o......."
şeklinde olmasın küfür gibi oluyor :)

print alıp istediğin küfürü yaz diye koydum zaten onu oraya. ilk pepelek buluşmasına gelirken de yanında getirip bana ibraz et. boş şarap şişelerini nereye koyacağımız konusunda boşuna tartışma yaşamayalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

asdfsdafgasd[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

oy oy oyyyyyyy
managoyim dedin bitirdin beni burda

iyidir iyidir haberci olmak, senin kocandan [öle onun adı hö demeyin] korkanlar senden de korkuyo haliyle, biraz daha yakışıklı ve tozsuzsundur sen şimdi =) [zaten öyleydin de]

hoca içimde kalan bişedir hep bizi özendirmişlerdi ama deneyememiştik çünkü elimize vermemişlerdi [ops, devamını oku kardeşim hemen yarılma orda]

şu keleşi bi ranzanın üst katından yere atabilir misin aceba? ama söylim kırılırsa şimdiden sorumluluk benim deil ona göre, kocana dersin artık "ya baby shit happens no worries" falan, neden diyecaksan, bize dediler ki G3 iyidir hastır ama keleş bi başkadır süfer hafiftir [bunu gözlemledim kağıt tüfek gibi taşıyolar çünkü] ama keleşi ranzadan at 10 parça olur de G3 e bişecikler olmaz falan dediler

işte bundan merakımdır içimde kalmıştır bir keleşi ranzanın ikinci katından aşşa atamadan bitti de askerliğim ona yanarım, zaten atsaydım şimdi askerdim galiba ama neyse işte içte kalmasından iyidir , hade be gözüm sen aslansın sen yaparsın kaotikim nötralim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...