Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

etkili yoketme sistemleri, saldırı taktikleri lazım

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

bu arada raid'in temas ettiği haşereyi öldüren sprey/köpük ilacı var. sıkılan yeri de bu resimdeki gibi deil, böle pipet gibi bi zımbırtısı var, eblek yerlere sokabiliyosun sıkarken. Daha önce bahsettiğim akrebi bu ilaçla öldürdüm. (sora süpürgeyle höpürdettim) bi de bu sıktığın yeri silmezsen film olarak kalıyo orada geçen böceğin yine imanı gevriyo...
sağlam yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

arı çok sakat ya.stratejik uçuo çünkü bi de sinek gibi planör değil helikopter uçuşu yapıyo asdfsad.
bi tanesiyle 15 dakka cebelleştiğimi bilirim sokulmadan havada vurup tek darbeyle gebertmek için. 1. denemede sıçtım, lakin odanın ışığını kapar kapamaz bzzzz diye yere konuyodu. ışığı açıp havalanana kadar koşup vurduydum.

hamam böceğine dönersek,
tiksinç ama en nihayetinde böcek ulan, erkek adam korkar mı bu kadar. lütfiye'yi anlıyorum hadi ama sen...

bu arada türkiyedeki hamam böcekleri uçamaz biri uçtu kafama kondu demiş de.
Sosyal ağlarda paylaş

bulaşma houna bile gor.

hamamböceklerini benden iyi kimse bilemez.

2003 toylata malum şey için gittim.yürürken bir çıtırkns diye bi ses bi baktım bişeye basmışım gocaman HİAAAAAA diye bağırarak lavaboda ayaklarımı yıkadım.ondan sonra hamamböceğinin ölüsünü temizlemek için gerekli malzemeleri aldım.ertesi gün duşa giricem camı bi çektim 5 6 tane hamamböceği bana bakıyo.2 tanesi havalandı sağlı soğlu ataklarla üstüme geldi.diğerleride yampirik yampirik yürüyerek üstüme cıkmaya başladı.aldım dolaptan kolonyayı ben sıktım onlar inledi ben sıktım onları inledi.ve sonunda 5vs1 ben aldım.

yazıyı okumadan burayı açma

yukarıda anlatılanların tamamı hayal ürünüdür.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...