Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadiköy civari aoc oynayan

Forme

Öne çıkan mesajlar

merhaba,

kadıköy civarında aoc oynayan birileri yada oynatan cafe gibi biryerler varmı, inernet üzeirnden cd key almayı düşünüyorum da install dosyalarını çekmek yerine external hard disckle gidip alabileceğim biryer varmı yada bunu satabilecek birisi olsa da olur.

teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
su an nettende alsan araldanda alsan gene 23 unde baslıyacaksın.
ha yok ılla download etmek ıstıyorsan kadıkoyun neresındesın.hallederız bır sekılde.

himmm 23 ünü beklemedne başlayabilirim sanıyordum netten alınca, o zaman anlamsız netten almak, bekleyip 23 ünde başlarım mecburen. ama alıp bugün başlamak mümkünse koşuyolundayım ben kadıköy civarından alırım elinde olan birisinden.

mavishopla konuştum ön siparişler dolmuş 23 ünde d&r lara gelmesini beklicez sanırım.

teşekkürler yinede cevap ve ilgi için.
Sosyal ağlarda paylaş

Revenant said:
degil ben musteri temsilcisiyle konustum internetten verilebiliyo siparis elden almak icin on siparis veremiyosun ama sanirim.

Önsipariş'in ne olduğunu kavrayamamışsın sanırım :)

Sen paranı ÖNceden ödeyip SİPARİŞ veriyorsan, ister elden alırsın, ister 2 ay sonra alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi ben bugun mavi shop u aradım 23 ünde almak istiyoruz 4 tane bunun için ön sipariş vermek istiyorum nasıl yaparım dedim. ön siparişlerimiz doldu ancak 23 ünde arayın tekrar akşamüstü elimizde kalanlara göre bakarız dediler.

aral ı da aradım şu an bir gecikme görünmüyor 23 ünde öğlen saatlerinde oyun satışda olucak dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...