Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liglerdeki bu şaibeler ve bu hakemlerle nereye kadar ilerleyebiliriz ?

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

said:
_Tora_, 07 February 2004 14:00 tarihinde demiş ki:
Ya hala anlamadınızmı turkiyede normal bir lig tarafsız bir lig heyecanı yasanmaz herkez para amaclı babasını bile satar turkiyede ornek istiyosanız alın size kocaman bir ornek GENCLERBİRLİGİ gecen sene bence sampiyonlar ligine kesin gitmeliydi hatta lig sampiyonu bile olabilirdi o kadar yukselememesinin tek nedeni taraftarının az olması ve yeterince para getirme sansının olmamasıdır... Bu yuzden kimse bana bu ligde saibe olmadıgını soyleyemez eger hala itiraz ediyosanız size ornekleri cogaltırım...

said:
_Tora_, 08 February 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
biri benden ornekleri cogaltmamı istemişti sanırım...
Bi ara bursa,genclerbirligi ve istanbulspor ayrı ayrı zamanlarda cok iyi durumdaydılar neden bunlar su an cok kotu durumdalar..
trabzonun anadolu klubu olarak basardıgını neden bi baska klup basaramıyor cunku futbolda donen paralar cok arttı ve bu paraların gelirinin buyuk bir kısmını buyuk kluplerin taraftarları saglıyor, we herkez(federasyondakiler mhksindekiler) bu pastadan pay almak istiyor.. Bu arada neden federasyon yukselmeye calısan anadolu kluplerine yardımcı olacagına kostek oluyor... Peki hiç dusundunuzmu neden hakemlik meslegine talep neden son 3 senede cok buyuk bir hızla arttı cunku alınan paralar fazlalastı yoksa kimsenin orda o buyuk stresi yasayıp ailelerine kufur yemek istemez die dusunuyorum...Ve bu kadar hakemimiz warken bu kadar FİFA KOKARTLI hakemimiz warken neden hiç bir hakemimiz avrupa sampiyonalarına yada dunya sampiyonalarına cagrılmıyor cunku fifa bizim hakemlerimize ve fedarasyonumuza guvenmiyor...

said:
_Tora_, 08 February 2004 02:13 tarihinde demiş ki:
Unutmayalım ki turk takımlarının avrupada ii yerlere gelememesinde en buyuk etken hakemlerdir cunku bizim hakemlerimiz buyuk takımların oyuncularından korkuyor ve itiraza bile bi şey demiyolar fakat avrupada hemen kart gosteriyolar..
Ornegin italya liginden mac izlerken adamlardan kemik sesleri tekme sesleri gelior hakemler faul bile calmıyor sadece oyunun skorunu etkilecek hareketlere kart veriolar (oyuncu sakatlamak kontra atak kesmek vs...)fakat bizim hakemlerimiz enkucuk darbede sıcak temasta hemen faul calıyolar ve eger birini oynatıp taraftardan tepki yerse hemen otekini ki oncekinden bile yumusak oluyor genelde hemen faul calıyor...
Biz boyle hakemlerimiz oldugu surece hep kendi ligimizi konusmaya mahkumuz...
Bu arada deginmeden gecemicem uefada bize yasattıkları heyecan için gsye gercekten tesekkurler...
Milli takımımız belki ucuncu oldu ama unutmayalımki bu yaz AVRUPA SAMPİYONASINDA YOKUZ... Bu afffedilemiyecek bir hata...

Yeni topic acmamın nedeni orda gerekli ilgiyi ve onemi gormedigini dusunuyorum herkesin fikrini merak ediyorum acaba yalnızca benmi boyle dusunuyorum...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

son maçı bilmiyorum ama ondan önceki maçlarda 5 kırmızı kartta falan bi yamuk yok

fb-elazığ maçının sonlarına doğru biraz salaklaştı hakem ama çok anormal deilde

fark kapanıyo diye kulp takmayın hemen kazandığınız maçları da görüyoruz çok kötü futbol kabul edin

bizimde kötü ama biz kötü oynayıp kazanıyoruz[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy
Sosyal ağlarda paylaş

atlanan bir nokta var, gençlerbirliği takımı şuan maddi açıdan en iyi takımdır

başarılı olamama sebebi ise yetiştirdiği oyuncuyu elinden çıkarmasıdır, adete futbolcu fabrikası ama bu oyuncuları nekadar takımında bulunduruyorki ? 1-2 sene, maksimum 3 sene, daha sonra büyük kulüplere satıyor.. e tabi burada dönen bir çark var, yani her sene kulube yeni 5-6 tane oyuncu geliyor ve tekrar yetişmeye başlıyor gidenlerin arkasından vede bu istikrarlı bir çıkışı önlüyor tabii ki

yani belki gençlerbirliği oyuncularını kendilerine saklamayı başlasa, 3-4 sezon içinde 3 büyükler arasında kendine yer açmayı başarabilir, maddi açıdan problemi de olmadığı için daha da başarılı olabilir bu kulüplerden

ama tabii ki ilhan cavcav'ın payı büyük, yani o giderse yerine gelicek başkan ve yönetim, onun kadar başarılı olamayacaktır büyük ihtimal ile

diğer bursaspor, istanbulspor vs. ise bir dönem başa geçen kuvvetli yönetim sayesinde o başarılara adım atmıştır, fakat daha sonradan gelen maddi sorunlar vs. fazla şişen balonu patlatmıştır doğal olarak

yani her takım istikrarlı çıkış yakalayamaz bundan böyle bu ligde[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

ya $aibeye inanmak için illa çok bariz bi pozisyon istiyosunuz. cok beklersiniz. göz göre göre yapılır mı lol. hakemin verdigi saçma fauller (veya vermediği) futbolcuları bezdirir. ben hiç yazmam $aibe bilmemne diye ama a.gücü maçı kafamı karıştırdı.[signature][hline]Arnie "Artxed" Civardagezer
MISCHIEF. MAYHEM. SOAP.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuc olarak unutmayalımki gecen sene 10 hafta ustuste hakem hatalarından dolayı 18 puan kaybetti gb... benim kızdıgım sadece federasyonun yardımcı olmaması deil bi de hakemlerimizin yetersiz olmasıdır...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...