Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aklıma bişey geldi

forgiver

Öne çıkan mesajlar

dizilerde oyuncuların çıplak kaldığı sahneler varya sanat için sevişmek dışında kalanlar

dikkat spoiler!
mesela o durumda terminatör serisinde gelecekten geçmişe gönderilen arnold gibi şekil alsa komik olmaz mı
yumruk yapmış elini, çeneye götürüyor filan, bir dizi yerde, 23213 saat body yapmış gibi kasılıp, üstüne de ciddi bir surat ifadesi

daha önce yapılmış mıdır , kopyacı olmayak

komik olur di mi
olru deyin plz
Sosyal ağlarda paylaş

durun açıklayabilirim

libido versiyon

kişinin biri sevgilisine gitti, soyundular, seviştiler filan
ama çocuk yatak odasının dışında soyunduğu için kuru temizlemeci neyi var neyi yoksa toplamış
işte cocuk giyincek bişey ararkene
kızın babası basmış bunları
çocuktan sap gibi durcağını, gelecekten ışınlanan robot gibi şekil almış beklemiş öle

bu komik olmadı ama yazdım

normal versiyon

insanın biri banyoya girmiş bornozunu asmayı unutmuş, banyoda bir yere, evde de kimse yokmuş, banyodan çıktıktan odasına girerken kapı açılmış, oda arkadaşı yanında 3232 parti modunda dalarken, çıplak çocuk karşılarında kalmış o da durumu kurtarmak için yukardaki olayı denenmiş

anlattıkça daha iğrenç oluyor di mi
bir de adamınbiri dememek için baya uğraştım, zıplamasın bu konuya , o eksik kalsın en azından

nasılll
Sosyal ağlarda paylaş

sayılır
ya terminatörde ışınlanıyor ya robot
üzerinde hiç bişey yok
kapsül giib bişeyin içinden çıkıyor, elektromanyetik dalgalar filan işte
http://www.istegenc.com.tr/content/images/content_2006/temmuz/kultur_sanat/dusunen_heykeltras_rodin_01.jpg

şunun ulan ben nereye geldim şeklinde meraklı bir şekilde düşünen versiyonu, kaslar daha gelişmiş tabi, bi de insan derisi
daha fazla yazaıycam gaylik sonu
Sosyal ağlarda paylaş

Onur,
Bağa mı Dedin
güzel bir soru
durup dururken oldu, daha kötü bir durum sanırım bişey kullanmadan olmasından

edit: bişey kullanıp olmasından deyince daha mantıklı oluyor
gerçi çok güzel gizlnemiş oaraya öle kolay kolay anlayamazdınız editlemeseydim, sağlık olsun ama böle hata az yaparıdm, sorun varf dff

o deil de fikir güzel değil mi ya
anlatınca bile komik oldu bana göre
Sosyal ağlarda paylaş

teorim var bağımsız buarada anlattıklarımdan

bana önceden de olurdu, böle aşırı hiperaktif, mutlu olurdum, genelde aklıma super fikirler gelirdi uykum geliceye kadar yazmak geçerdi içimden, sene 1-2 defa olurdu bu olay

ama ilk defa dark side yönünde oldu bu
önceden hep güzel, sevgi kelebeği, mantıklı şeyler gelirdi aklıma
sanki parmağına kırmızı kriptonit yüzüğü takmış clark kent gibi desem saçma olcak di mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...