Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pati bir serverda bulusucak mi?

Zeppelin8

Öne çıkan mesajlar

oyungezerde - aocturkte falan bütün guildler PvE ye kaydı bilemiyorum :P
yani düşünün aynı guild elemanları bile kapı dışında birbirine dalabiliyo
ben betada göremedim resten sonra gelen bufu direk başımızda demonologistle barbar dps yağmuruna tutuyodu mükemmel reskill yiyoduk
ayrıca kapı çıkışında da bekliyolar loading bittiği anda "çaat"
ha betadaki insanların hepsi oyunda olmayacak o da var ama yine de olacaklar

Pve serverlarında yine her yerdeki pvp ler var sadece direk kapı dışı PvP zone değil özel zone lar var
zaten 80 olan herkes direk PvP bölgelerinde yatar kalkar
Sosyal ağlarda paylaş

AoC ffa pvp oyunu değil boşuna heveslenmeyin. Closed beta'da ffa pvp saçmalıktan başka bir şey değildi.

Carebear felan değilim 7-8 aydır eve online oynuyorum fakat eve online'ın ffa pvp'si AoC'dan kat kat daha güzel.

Şu durumda developer'ların ffa pvp olayını tasarlamaya 2 haftadan fazla zaman ayırdıklarını hiç zannetmiyorum.

Neyse guild'im fury'de başladığı için mecburen ffa pvp göreceğim ama 1 gün içinde closed beta'daki ruleset'i değiştirebileceklerini zannetmiyorum, bir yandan Dagon pve'de karakter kasacağım çünkü bu haliyle pvp serverları 1-2 ay içinde kapanır.
Sosyal ağlarda paylaş

yani biraz genis dusundugunuzde ilk baslarda belki yorucu gelecek tam questin sonuna gelmissin birisi kafanı,kolunu kesip gidiyor ama questleri sonlandırmaya baslayıp guildler arası savas olayı basladıgında pve sunucuları sıkıcı olabilir ve resource toplama savaşına dönüşebilir.oyunun kendisi vahşi bir yapı üzerine oturtulmuş her zaman içimde hafif bir korku olması benim için aoc'ı daha eğlenceli yapacak.

tabii ki herkesin öncelikleri farklıdır benimki de bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:
Eheh. Ortada duran maden için koşuyosun. Karşı guild'den adam kapıyor madeni dalga geçiyor. "Nası vercez ayarı bugün siege'de nihaha" diyor. Sen elin kolun bağlı oturuyosun. :D

heh, gelsin pvp server da bakalim almasina izin veriyor muyuz.

boss lar icin fight lar olacak, hem pve hem pvp yapicam arada, var mi otesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...