Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

5 yıla kadar bıraka bıraka 50 milyon olacak gibi geliyor banada neyse.

İnsanlar çevrelerindeki 10 kişiden 5i oyunu bırakınca sanıyorlarki dünyadaki 10 milyonunda 5 milyonu bıraktı.

AoC ve warhammer konusundaki kötü izlenimlerden sonra, ilginç açıklama ve uygulamalardan sonra, WoLK'u temiz 15 milyon subscription ile görürsek bu şaşırtıcı olmayacak benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Thanksgiving?? 27 kasım yani.

Çok zorlarlarsa belki yetişir ama hiç sanmıyorum, hele bu 1 aylık kayıp zamandan sonra iyice zor. Çok buglı, birçok 80 instance'ı bitirilmeden, rep sistemi hazır olmadan falan çıkarırlarsa çıkarırlar. Ama o zamanda AoC'tan hiç ders almamışlar anlamına gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Wryxian said:
The Wrath of the Lich King alpha test has now come to a close. We’d like to thank all of you for your participation and invaluable feedback on the game. The World of Warcraft team is hard at work preparing for the next phase of testing, and each of you will be invited back to participate.

We're also happy to inform you that we will not be wiping characters as we transition from alpha to beta. However, all current alpha characters will be locked for a short period of time, allowing new players entering the beta sufficient time to catch up.

We look forward to seeing you all again in the Wrath of the Lich King beta test.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Thanksgiving?? 27 kasım yani.

Çok zorlarlarsa belki yetişir ama hiç sanmıyorum, hele bu 1 aylık kayıp zamandan sonra iyice zor. Çok buglı, birçok 80 instance'ı bitirilmeden, rep sistemi hazır olmadan falan çıkarırlarsa çıkarırlar. Ama o zamanda AoC'tan hiç ders almamışlar anlamına gelir.

Valla Blizzard en akıllı oyun firması o yüzden çok önceden planlamışlardır bunu merak etme sen. Thanksgiving bir oyun çıkarmak için en iyi zaman US de. Yada en azından public beta falan yaparlar milleti bağlamak için. Blizzard da çare tükenmez, yeterki sen paranın ucunu göster.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...