Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Photoshop öğrenme tavsiyesi?

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

slm ben yeni yeni photoshop öğrenmeye başladım ama biraz acelem var (yaza kadar doğrudürüst kullanabiliyo olmam lazım). en hızlı nasıl öğrenebilirim? kitaplar faydalı olurmu dersiniz, şimdilik indirdiğim bikaç tutorialla bişeyler yapıyorum ama daha etkili olabilecek çalışma şekli önerileriniz varmı?
ha bide kullandığınız photoshopla ilgili yararlı siteler varsa yazabilirmisiniz?
teşekkürler :)
PS: adobe photoshop 8.0 kullanıyorum

[Bu mesaj SilverSurfer tarafından 05 February 2004 21:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş photo shop en iyi kurcalanarak öğrenilir ama sen aceleyim diosan al hemen bi ps 7.0 hitabı tak fişi bitir işi...[signature][hline]Design is not a life! I'm not a designer. So, am i mydonose? .::. mydonose® :hrr:
Ben:Büyücü abartma bu güzel patikada başımıza ne gelebilirki?..
DM: Dragonmax üstünde bir geçit açıldı
Ben:Höyk!?
DM: Dragonmax kafana ejderha zıçtı öldün...
Sosyal ağlarda paylaş

kitabın da faydası oluyor ancak benim kendi deneyimlerime göre en faydalı öğrendiğim şey tutorial
ama tutorial ezberlemek değil
tutorial daki her aşamanın mantığını kavramak[signature][hline]Popeye, 06 October 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
urza bu siteden banlanıcak en son kişi sensin o konuda endişen olmasın cidden

Sosyal ağlarda paylaş

ya tutorial olayına hiç girmedim, bence çok kalıplaşmaya neden oluyor. Yani pekde yaratıcı bir öğrenme şekli değil. Bence en iyi yöntem, insanın kendisinin devamlı kurcalaması ve ileriki zamanlardada kendinden daha iyi bilgilere sahip insanlarla iç içe olması. Bu yöntem uzun sürer ama bu şekilde yetişen birinin çok yaratıcı şeyler çıkarabileceğini inanıyorum. Biraz kendin kurcalamaya çalış, herşeyi dene.[signature][hline]mesela beş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...