Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kutlu Dogumgunune Cok Az Kaldi

pwnbot

Öne çıkan mesajlar

ya ben birşey merak ediyorum mesela evinin yakınında cami var her sabah ezan yüzünden uyanıyorsun mesela dava açsan beni rahatsız ediyor bu cami diye ezan okumasını falan yasaklamaya çalışsan tamam çok büyük tepki olur belki öldürülürsün bile ama böyle birşey mümkün olabilir mi acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
@ Apache
Peki.. Ama bu yanlışlık, yanlış anlayanların hatası değil. Herneyse. tekrar islamiyete bağlamayacağım. Ama bunun dışına çıkıp başka şeylerden konuşabilirim herhalde? nede olsa garbage deyiz :).
Bir küfür edip, sonrada düzeltip Küfür ettiğimi ve sildiğimi söylediğim bir mesajda ben atmak istiyorum :D

ben arkadaşı tanımama ragmen bunun dogumgunu topigi oldugunu anladım arkadaşların da dedigi gibi algılama problemi+dinsel gaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cık... Algılama problemi denemez buna. Anlatma problemi denilir. İlk sayfada konu başlığı yüzünden islamiyete bağlayan olmuş ama aksi bir şey açıklanmamış.
Kaldıki, kutlu doğum günü nü açıklamış bir arkadaş. Kutlanmış doğum günü diye..
Kutlu = kutlanmış doğum günüymüş.
Peki az kaldı nedir? Geçmiş bir şey yakın zamanda geliyor olarak söylenir? Burada. Algılama problemi değil, Anlatma problemi var.

Ayrıca çok güzel hakaret ediliyor. Üst mesajında bile arkadaş "Şaka gibi" olarak tabir etmiş bu şekilde mesaj yazanları.

Burada dolambaçlı kelimeler kullanarak bir birimize hakaret edebileceğimiz bir ortammı yaratılmaya çalışıyor? anlamış değilim. Ne yani.. birisi gelip şunu yazabilir mi? Babanız olmadığımı yada ne bileyim annenizle yatmadığımı gösteren bir belge yok elinizde okke dese, ne diyebiliriz? Hiç. Gidip herkez dna testimi yaptıracak yani... Saçmalayan, gerçekten yanlış anlayanlar mı? ki...
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
Burada dolambaçlı kelimeler kullanarak bir birimize hakaret edebileceğimiz bir ortammı yaratılmaya çalışıyor? anlamış değilim. Ne yani.. birisi gelip şunu yazabilir mi? Babanız olmadığımı yada ne bileyim annenizle yatmadığımı gösteren bir belge yok elinizde okke dese, ne diyebiliriz? Hiç. Gidip herkez dna testimi yaptıracak yani... Saçmalayan, gerçekten yanlış anlayanlar mı? ki...

Abicim ne diyorsunuz ben anlamıyorum ki, ne dolambaçlı yoldan hakareti? Doğumgünü konusuna gelip, konuyu dine çevirip, sonra da "Bize hakaret ediyorlar" diye ağlamak da ne güzel şeymiş ya.

Ben sizin allahınıza da, kitabınıza da, peygamberinize de demediğimi bırakmıyorum mesela bilgisayar başında, aklınıza gelebilecek en büyük hakaretleri, en büyük aşağılamaları yapıyorum kendimce. Ama paticik'e yazmıyorum, niye, yasak çünkü. Ha görürsen "Bak bak küfretmiş" diyebileceğin bir örnek varsa, buyur şikayet et, yönetim gerekeni yapsın.

Gelip zırlamayın artık yeter be.
Sosyal ağlarda paylaş

heracles1986 said:
ya bi insan aciz olur bi insan zavallı olurda sizinkiside şerefsizlik be kardeşim

amaaan banlarsanız banlayın bunu demek gerekiyodu bu adamlara..

Bunun ile banlanmassın :D. Başkalarının ağzınada, istediğin yerlerini sokabilirsin (tabi sonra editleyip. Küfür etmiştim sildim yazmalısın :P )
Sosyal ağlarda paylaş

abi bizde okuyoruz görüyoruz, bu klavye olayı çok pistir, iki dakka düşünür bişey yazrsın kimse çıkaramaz, sanada kimse ya ne dedin de diyemez.. Asıl sıkıcı burda insan ların günde 3 öğün şşak geçtiği yobaz kılıklı işte bilmem ne adamlar burda yok, aksine karşısında gayet normal yurdum insanlar var, birşey yazıp yok yapma abi dediğinde de hemen senden saf tutmanı istiyor millet, yok fetocu yok bilmem ne, yok böle bişey..

İşin en ilginç tarafı bunu böle orta yerde sölemek hoşuma gitmiyor ama ben anlatılan analmda tanrıya inanmıyorum fakat burda insanların değerlerine karşı yapılan saçma muhabetler, yeri geliyor direk yeri geliyor dolaylı yoldan, acayip acayip şeyler yazılıyor ianılmaz rahatsız oluyorum..

ben kendi inacımla ilgili mesailer harcayıp bir noktaya vardığımda kendimi mesih sanıp herkezide kendime ve kendi düşünceme inandırmaya çalışmadım, daha da eziği insanları yaa çok safsınız bunlar saçma falan filan gibi şeyler de yapmadım. ya adam inanıyor isterse adana kebaba tapsın sana ne, sanki karşında hoşgörü göstermeyen kaba baltayla gezen kıro tipler var, bu forumdaki insanlar gayet mülayim eğlenen tipler , bilgisayarı kapayıp hemen tekkeye gidiyorlar sanki din konularında yapma etme diyenler yada rahatsıız olanlar..

yani bazen diyoru buranın yaş ortalması kaç acaba, sonra bakıyorum yoo koca adamlar bunlar biri bimem nerde okuyor biri bilmem nerde, ama hala basit ıspatlar peşinde koşmaktan da geri kalmıyor.. gerek yok..
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış anlamayın o zaman arkadaşım.

Okuduğunuzu anlayamıyorsanız, buyrun çıkın gidin diyoruz, "Burası public forum kimi kovuyosun hede hödö" diyosunuz, burası public forumsa bi size mi public forum, kurallar dahilinde istediğimi yazarım diyoruz, "Yanlış anlaşılıyor hede hödö" diyorsunuz bu sefer.

Dağdan gelip bağdakini kovmaktır bu. Hem istediğimi yazayım, hem de benim istediğimi yazsınlar kafasından kurtulacaksınız, kurtulmadığınız müddetçe de böyle yazıları kafanıza kafanıza vuracağım ben. Öyle başa böyle tarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel kaşınıyormusun?
Topiği bunun için kaydettiğimimi yazmışım?
orada açıklamışım neden kaydettiğimi. Niye yazmadığım birşeyi yazmışım gibi söylüyorsun. Orada demişimki Uyurken, konu farklı bir yöne sapar ve silinirse diye yedeğini aldım. Yarın okuyup yanlış anladığım bir nokta varmı diye bakacam demişim.
Eee şimdi böyle bir mesajı neden attınki ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...