Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Hazırlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ben bir hazırlık yapacağımı sanmıyorum. Zaten şu anda casual pvp oynayabiliyorum ancak. Wotlk ile de raid ortamlarına tekrar akacağımı da sanmıyorum. En fazla 1-2k gold yapar girerim. Inscription mesleğinde pvp için güzel hede hödeler olursa bi onu kasarım xD
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız ben birşeyi anlamadım, S4 için hangi ratingten bahsediyorsunuz siz? Adam level atlamaktan bahsediyor.

içinizde WoLK gelmeden önce o S4 lerin beleş dağıtılmayacağını düşünen kimse varmı?. Bence 4 chara full S4 yapmak günde 10-12 saat BG yapan biri için 1 hafta bile sürmez.

Hatırlatırım BC gelmeden önce, bu tarz bir BG kasımı ile günde 2 tane rank 14 itemi alınabiliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yazımın ilk cümlesinden sonrasını okumanı tavsiye ederim. Sadece ilk cümleyi okumamış olsan böyle bir cevap yazmazdın sanıyorum.

Elbette S4 ilk çıktığında 2200 hatta isterlerse 3000 rating olacaktır itemlerde ama adam bundan bahsetmiyor LEVEL KASMAKTAN bahsediyor. yani WoLK'un gelmesinden bahsediyor ve WoLK gelmeden önce bir patchle tüm pvp itemlerinin honora düşeceğini ve her önene gelene beleşe dağıtılacağınıda biliyoruz.

Sonuç olarak WoLK gelmeden önce ortalıkta rating falan kalmayacak.

toggie said:
wotlk gelene kadar baska arena seti gelecegini sanmıyorum ben. su anda da s4 ün istedikleri hayli fazla, beleşi geçtim yani. wotlk cıkmadan once alınması baya zor hardcore arenacılar dısında.

Evet TBC çıkmadamn öncede rank 14lerin alınmasının zor olduğunu sanıyorduk, sonra ne oldu? bir patch ve puff, en az oynayan bile TBC gelmeden 25-20 günde tamamladı seti. Emin olun aynısı olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:
sayılı insanın hakkını yemezler.

Biri blizzardı hiç tanımıyor galiba :D

Tıpkı zamanında SSC-Tk için deli gibi kasanların hakkını yemedikleri gibi, yada BT-Hijal için sabahlayanların hakkını yemedikleri gibimi?

blizzardın çok standart bir uygulamasıdır bu, bir dönem kapanırken eskiye ait en iyi itemler bile herkezin alabileceği hale getirilir, bunun için yeni bir ek görev paketi gelmesine bile gerek yoktur. Herhangi bir büyük patch sonrası bunu görebilirsiniz ki, gelen bir patch değilde ek görev paketi ise inanın geçmişe ait tek özel şey lagenderyler olacaktır.

Yani daha önce buna dikkat etmemiş birine komik gelebilir ama S3leri 1-2k honora verirse hiç şaşırmayın, S4'ler için görebileceğniz max honor 20-25k olabilir. yani S4'leri kullanacağınız tek zaman zaten 4. sezonun kendisi olacak sonra WoLK çıkmadan önce o itemler BG yapan herkezin elinde olacak üzgünüm.

Buna kendinizi şimdiden hazırlayın sonra forumlar "boşamı kastık" ağlama topikleri ile dolmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

sunwell gear bence bu sefer değişecek, ilk karazhan gearları t3 ten iyi değildi sonradan buffladılarda daha iyi oldu.
WoLK de baştan t7 bufflı çıkar gibi bir düşüncem var. Sonuçta Blizzard bu ne yapacağı belli değil.
Şöylede bir gerçek var, t6 4 parça bonusu kolay kolay bırakılmaz. En azından t7ler için yeterli gear olmalı.

Edit: Evren, warrior lvl30 üstüyse kabul! whirlwind axemıdır nedir alınca coşuo warrior :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...