Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

luce'nin terbiyesizliği ... ??

sabonis

Öne çıkan mesajlar

said:
Llama, 02 February 2004 11:01 tarihinde demiş ki:
said:
abuzittin, 02 February 2004 00:21 tarihinde demiş ki:
Lucescu kadar seviyesiz bi teknik adam görmedim..

sımdı boylemı oldu sızın teknık adam cok mu sevıyelı
?

her zaman seviyesizdi gs'nin basındayken de bjk'nin basındayken de..Bizim teknik adamın kalite ve kişiliği ile Lucescu'nun kinin karşılaştırılacağını pek sanmam..[signature][hline]
I can't remember anything,
Can't tell if it's true or dream...

Sosyal ağlarda paylaş

Yuh be Luçe ile daum u karşılaştırıyosunuz ya insanlık bakımından gülüyorum. Bi maçtan sonra "Recep yerine Cordoba bizde olsaydı bu maçı 4-0 alırdık" gibi bi cümleyle kalecisini satan, "Alex'i istedim, bu Nobre'yi getirdiler, onu tanımıyorum bile" cümlesiyle hem yönetimini hem transferini satan bi td bu daum.. Bu arada Güntekin luçescu'nun ne s.km demediğini, onu sonradan arkadaşlarının yanlışlıkla eklediğini söyledi.[signature][hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

daum keş ehe

lucescu'yuda hiçbizaman sevmedim oynattığı futbol yüzünden[galatasaray'da], çingene demişliğimde vardır ama tabii ki bu adamları eleştirmek için en azından onlar kadar bir iş yapmış olmak gerekir, bende yapmadığım için konuşmuyorum[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 02 February 2004 17:46 tarihinde demiş ki:
Yuh be Luçe ile daum u karşılaştırıyosunuz ya insanlık bakımından gülüyorum. Bi maçtan sonra "Recep yerine Cordoba bizde olsaydı bu maçı 4-0 alırdık" gibi bi cümleyle kalecisini satan, "Alex'i istedim, bu Nobre'yi getirdiler, onu tanımıyorum bile" cümlesiyle hem yönetimini hem transferini satan bi td bu daum.. Bu arada Güntekin luçescu'nun ne s.km demediğini, onu sonradan arkadaşlarının yanlışlıkla eklediğini söyledi.

1) daum doğruları söylüyor bu da bi erdemdir. kaldı ki recep yerine volkan oynuyor işte neredeyse o maçtan beri...
2) burda da doğruyu söylüyo ama tanımasa bile beğenmiş ki oynatıyo di mi?
3) çarpıtma. star'da yazan şöyleydi "ne skim hakemlik yapmış". güntekin de "ne skim yapmış" şeklinde olucak, arada "hakemlik" olmayacak dedi[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yuh be Luçe ile daum u karşılaştırıyosunuz ya insanlık bakımından gülüyorum. Bi maçtan sonra "Recep yerine Cordoba bizde olsaydı bu maçı 4-0 alırdık" gibi bi cümleyle kalecisini satan, "Alex'i istedim, bu Nobre'yi getirdiler, onu tanımıyorum bile" cümlesiyle hem yönetimini hem transferini satan bi td bu daum.. Bu arada Güntekin luçescu'nun ne s.km demediğini, onu sonradan arkadaşlarının yanlışlıkla eklediğini söyledi.

Bu mudur? Budur... Ayrıca daum dışında fener yönetiminin nası tükürdüğünü yalayan bir yapıya sahip olduğunu anlatmama gerek yok galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yani bir insana 'çingene', 'aptal', 'kafasız', 'terbiyesiz' vs. gibi bir kişilik yakıştırması yapacaksam o insanın bana cevap verebiliceği bir platformda olmamız gerekir[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dmeour, 02 February 2004 18:16 tarihinde demiş ki:
said:

Bu mudur? Budur... Ayrıca daum dışında fener yönetiminin nası tükürdüğünü yalayan bir yapıya sahip olduğunu anlatmama gerek yok galiba.

biz burda lucescu'nun seviyesizligini konuşuyoruz..Fener yönetimini karıştırıp nie ortamı geriyosun?[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

said:

Recep yerine Cordoba dedi haklıydı bir anlık sinirdi bunun terbiyesizlik ve kalecisini satması ile ne alakası war?

Nobre'yi tanımıyorum alex'i istedim diyerek kendi transfer politikasını izleyemedigini dile getirdi buna da takım satmak denmez herhalde..

Lucescu'yu kendi gözlerinizle gördünüz nasıl yırttı bilmem neresini..Ayrıca ne dedigini iyi anla ve Ahmet Cakar icin İtalya'daki mactan sonra neler dedigini iyi ögren lütfen..[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
abuzittin, 02 February 2004 20:43 tarihinde demiş ki:
said:
Dmeour, 02 February 2004 18:16 tarihinde demiş ki:
said:

biz burda lucescu'nun seviyesizligini konuşuyoruz..Fener yönetimini karıştırıp nie ortamı geriyosun?

Ben bir beşiktaşlı olarak sizin lucescu için ve bjk için her dediğinizi, sizin fikrinizdir diyip normal karşılıyorum ve sizin dedikleriniz hiç ortamı germiyor. Ben böyle diyince ortam geriliyorsa tamam pardon germek istemem. Aslında düşündüm de pardon, lig bitsin öyle konuşalım :d
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa ahmet cakar konuşmassa kim konuşacak? Biz burda tüm tr halkının önünde yapılan terbiyesizliği konuşuyoruz bence yorumcuların yorumlarını fln deil..Ahmet cakar ne dese desin lucescu böle bisi dememeliydi bence..Ahmet cakar'ı da ben begeniorum dogruları söleyip iyi sıkıstırıyo herkesi..[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

ya hayır 2 sene önce daum başımızdayken adama demediğinizi bırakmadınız.. ne kokainciliği kaldı ne başka bişeyi.. üstüne şimdi kalkmış sizin başınızdaya terbiyeli efendi sakin saygılı erdemli kişilikli bi adam oluverdi..

daum o çocuk esirgeme kurumlarına bizim başımızdaykende gidiyodu hiç birinizin sesi çıkıyomuydu?

sabonun lucescuya kılı var muhtemelen tabi ben olsam benimde olur hallerine bakınca insan acıyo..

son lafımda galatasaraylılara.. tek cümle

kendi başınızdaki adamın konuşma hal ve hareketlerini ne çabuk yok ettiniz?[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

ve şu war terbiyeli terbiyesiz yada bilmemne hiç ilgilenmiyorum ama o ahmet çakara ne söylese azdır.. şamp. kuraları çekildiğinde ikiside kesin elenir puan bile alamazlar bilmemne diyen bi adam ipleri kopardı o saniyede zaten.. en sonda luceye "sen kartondan td'sin" gibisinden bi laf etti.. yedi küfürü herkesin bi dayanma sınırı wardır.. ve bence luce'nin tek hatasıda o porgrama öyle bi maçtan sonra katılmasıdır..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

telegol u sirf girgir diye izleyorum ahmet ckar herzaman reyting toplamak icin laflar ediyor aralarinda kayga cikiyor gecen sene hatirliyorum o studyoduki adamlarin hepsini hakarette bile bulundu nese spor programi izleyecekseniz 90 dk yi izleyin hincal uluc la hasmetbabaoglu yeter tr ye hic deilse dogru durust yorum yapiyolar

maraton da dandik program
bu hafta ciktilar yok biz bole yapmiyoruz etmiyoruzda diye reytinglerimiz zaten hep yuksekti filan
zaten yuksek olur butun maclari ayni anda girselerde diger kanallarin 3 dk hakki varken bunlar 30dk gosteriyorlar
cogu insanda ligtv yok herhalde senden izleyecekler
buna ragmen bu hafta fenerin pazar aksamki trabzon macini yada herhanki pazar aksamki bi maci 30 dk gosteriirken bjk-samsun macini 10dk gosterdiler max.
nese lafim fazla uzadi nete de giremiyordum uzun suredir bazi yorumlari yanlis yere yazmis olabilirim affola[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...