Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TuLaY Moda Evinde Bio Cloth'lar Satisa Basladi

Gulay

Öne çıkan mesajlar

Selam Herkese,

TuLaY Moda Evinde Bio Clothlar satisa basladi. Bilmeyen arkadaslar icin Bio Cloth nedir kisaca anlatayim.

Bio Engineer tarafindan hazirlanan ve Tailor tarafindan elbiselere konulan Bonuslardir.

Iki tipi vardir.
Clothing Attachment - Injury ve Wound Treathment & Dancer, Musician Healing
Reinforced Fiber Attachment- Warcry, Intimidation, Bleeding, Stun & Melee Defense, Scant Mask & Camuflage, Tame

Bu eklemeler (attachment) her elbise parcasina olmaz. Sinirli sayida kiyafetlere konulabilir.
En yuksek deger bir parcada +18 verir.
Toplamda en yuksek deger +25 olabilir.

Bu su demek;
Bi elbise 5 parca malzemeden olusmakta. Ornegin;
1- 2 Clothing piece
2- 3 Metal Trims
3- 3 Clothing piece
4- 2 Reinforced Fiber
5- ........

Burda bio cloth 3 yerde kullanilabilir. 2 yerde cloth, 1 yerde reinforced. diyelim ki
a- ben +25 wound healing istiyorum o zaman 1 ve 3 numarali kisimlara toplam 5 adet clothing koymam lazim. Elimde de +15 wound healing veren bio clothlar var. Burda toplamda 5 adet koymama ragmen cumule toplam +25 gecemeyecegi icin 3 tanesi telef olmakta.
b- ben 15+ wound healing, +15 dancer healing yaparim. burda da 1 ve 3 e gene 5 cloth koyarim, ve gene 3 adet telef olur.
c- +25 wound healing ve +18 Bleeding Defense. burda da gene clothlar her halikarda 2 si tolam +25 yapar, 3 telef olur, 1 adette reinforced kullanirim +18 veren, ve 1 fiber telef olur.

Bio CLothlarin iyi tarafi sudur, bazi parcalar full zirh ile giyilebilir. Bandolier, shirt, duster gibi. ve ayni bonus baska bolgelerdeki bio clothlar ile toplanir.
1- bandolier +18 Bleeding
2- Shirt +15 Bleeding
3- Duster + 4 Melee, +16 Stun defense

Sonucda ben full zirh giydigim halde buna ilaveten +33 Bleeding defense, +4 Melee, +16 Stun Defense sahibi olurum.

Bazi bolgelerdeki zirhlari da Bio cloth ile degistirip daha yuksek degerlere sahip olabilirsiniz.

Bio Clothlarin zor tarafi kullanilan tum malzemelerin (Meat, hide, Bone, Flora) cok kaliteli olmasi gerekir ki yuksek verim saglansin . Burda da kalite ile kasdedilen sadece overall quality degildir. FLora, Potential engery, ve overall quality nin toplami 2200-2500 arasi +18 veren malzeme yapiminda kullanilir.

Son olarak Ben gururla soyleyebilirimki 2 haftalik yogun bir calismadan sonra TuLaY Moda Evin'de Bio CLoth servisine basladim. Ister Imp. ister Rebel alisverise beklerim. Su anda 300 civari Bio cloth koydum vendora. Ayni vendor da bio cloth ve norma cloth satilmakta. Stoklar tukenmeden almanizi tavsiye ederim :-)

Et, deri ve kemik harvest edenlerden de uygun fiyatla kaliteli mallarini alirim :-)

Tulay
Sosyal ağlarda paylaş

Bide Cover mod veren tissue var sanirim (mollusk istedigi icin kimse henuz iyisinden yapamiyor yapsada sacma fiata gidiyor mollusk su aralar milk gibi bi resource olddugu icin)

Yanilmiyorsam reinforced fibere giriyor oda
Ha Cover mod ne kadar önemli kaliyor digerlerinin yaninda tartisilir...rifleman lere duyrulu :p

dipnot: Mollusk, milk gibi resourcelari elde etmesi yeni patch le kolaylasacakmis cok...duyrulur :)

kolay gele[signature][hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...