Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karakterinizi baska servera gecirebileceginizi biliyor muydunuz?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Bence eclipse dekiler kettemor a gitse daha iyi olur, eclipse deki lagden ve saçma sapan server buglarından gına geldi..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

Kettemoor da yılbaşından önce karakter açmıştım, şu an Master Dancer ve Master Doctor (2 kolon kaldı) çok memnunum, Eclipse de silent profession aramaktan başka bir şey yapmıyorum ve kalabalık bazen insanı sıkıyor, Kettemoor daki RP cilerin çokluğuda insana oynama zevki veriyor.

Kettemoor un değerini bilememişiz :) Keşke ilk charıma devam etseydim..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

eger eclipsedeki gibi butun terminaller ve vendorlar gunun her saati çokme durumunda deilse vede pingide iyiyse geciyim yani gina geldi eclipseden bişi satin alicam min 45 dakka geciriyorum terminal başında bankayada bişi koyduguma bin pişman oluyorum sonra geri almak saatler suruyo of pof[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 02 February 2004 12:25 tarihinde demiş ki:
eger eclipsedeki gibi butun terminaller ve vendorlar gunun her saati çokme durumunda deilse vede pingide iyiyse geciyim yani gina geldi eclipseden bişi satin alicam min 45 dakka geciriyorum terminal başında bankayada bişi koyduguma bin pişman oluyorum sonra geri almak saatler suruyo of pof

Aynen senin gibi sorun yaşadığım için kettemoor dayım şu an, tavsiye ederim..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

o sistemi kullanınca CSR lara ingame autorization gidiyor ve gelip onay alıyorlar sizden, onay verirseniz seçtiğiniz servera charınız taşnıyor ama sanırım 1 kerelik kullanılabiliyor.

Benim tavsiyem charı taşımaktansa yeni char açıp kasmak hem daha eğlenceli hemde yapcak bir şeyler buluyorsunuz, bol bol yeni dostlar kazanıyorsunuz. :)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya elinde U.S. versionu olanlar europe serverlarına giremiyor mu? Yoksa giriyor da siz işkence olsun die mi eclipse de falan oynuyorsunuz?

Türkler var dediler die eclipse girdim ilk. Sonra kettemoor' da oynadım. Bence rezalet durumda bu serverlar. Hele Eclipse de lag aşmış durumda.
Sonunda Europe - Chimaera serverına bir bakiim dedim. Şimdi hala orda oynuyorum. Ne lag var ne öyle abartı buglar... çok rahat bir server. Hem neredeyse en kalabalık server durumunda.

Eğer elinizdeki swg europe serverlarına giriyorsa bir deneyin derim.[signature][hline]130013005
[email protected]
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım eclipse de bug felan yok. Kalabalık bi server olduğu için bazaar vendorlar falan geç açılıyor, diğer serverlardan daha geç online oluyor vs. 20 dakika daha erken giricem diye server değiştirmem. Sadece patch zamanı benim online olduğum bi saat olduğu için chimaera ya geçmeyi düşünebilirim.[signature][hline]Muhendis A'abof Eclipse
Muhendis of Atlantean [retired]
Even a Jedi could LD.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dagger, 03 February 2004 15:52 tarihinde demiş ki:
Ya elinde U.S. versionu olanlar europe serverlarına giremiyor mu? Yoksa giriyor da siz işkence olsun die mi eclipse de falan oynuyorsunuz?

Türkler var dediler die eclipse girdim ilk. Sonra kettemoor' da oynadım. Bence rezalet durumda bu serverlar. Hele Eclipse de lag aşmış durumda.
Sonunda Europe - Chimaera serverına bir bakiim dedim. Şimdi hala orda oynuyorum. Ne lag var ne öyle abartı buglar... çok rahat bir server. Hem neredeyse en kalabalık server durumunda.

Eğer elinizdeki swg europe serverlarına giriyorsa bir deneyin derim.

swgde daocta oldugu gibi avrupa ve US versiyonu yok
herkes heryere giriyo bizde hesap sormuyolar[signature][hline]Just outta curiosity, how does it feel to be a waste of sperm?
Sosyal ağlarda paylaş

belki cogunluktakilerin baglanti tipi kettemoor da daha verimlidir ben cok denedim 4 ay once actigim karekter hala lagda bir gun takildi ve hep oyle kaldi duruodur dathomirde bi tepede bende kettemoorda yuruyemiyorum mesela slayt show gibin oluo... eclipse cidden lagli ondan isimi gucumu banka vednor vs gibi seyleri lagsiz saatlere denk getirerek sistemi yerlestirdim :) sehir merkezinden disari 1km acilinca lag mag kalmio esasen dedigim gibi baglanti sekli ile ilgili avrupa en beteri 3bin ping lol asasi kurtarmio eclipse de 220 pingle oynuyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...