Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

XP'de Sensible 96/97 (swos)

Etos

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
swos un exe dosyasına sag tıklayıp ozelliklerden uyumluluk kısmından daha onceki bir windows a ayarlamayı denedn mi belki olur bir de swos u cekebilecegim bi adres war mı?[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

sessiz tadı tuzu olmaz o oyunun ...
sesli gibi güzel de oynanmaz ( ne alaka diyeceksin , kendi adima çoğu tepkimi sese göre veriorum ben .. örneğin adam topa vurur vurmaz çapraz+tuş = saç baş yolan arkadaş , keza topu kafa ile çizgiden çıkarmiş oluom 30. kere :) )[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 05 February 2004 02:21 tarihinde demiş ki:
pII 266 256 ram voodoo3 3k asus bx anakart 13.9999... inc ekran(arcane sagolsun), 20 lik hdd, bilumum pci kart..win 98 sistem ile her turlu eski oyunu oynuyorum..
ehehe o güzel bi abandonware makinesi oldu
eğer lan dan oynanıyorsa senle sensible kapışalım :D
bu arada monitör 14.1 inçtir :)[signature][hline]With a taste of your lips
I'm on a ride
You're toxic
I'm slipping under

Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar..
Arkadaşlar Swos 96 97 XP yada NT tabanlı (2000, me, XP, 2003 vs ) işletim sistemlerinde oynayabilmek için öncelikle swos klasörü içerisindeki install.exe yi çalıştırıp daha sonra ise no sound ve no midi yi seçmemiz gerekir. Bunları yaptıktan sonra sws.exe yi çalıştırdığımızda oyun açılacak bizden cd isteyecektir. Burada iki defa f tuşuna bastığımızda oyun açılacaktır. Swos 96 97 XP Ses Yaması www.swostr.com adresinde mevcuttur. Sesli oynamak isteyenler için nasıl yükleneceği anlatılmıştır. ( İçerisindeki .doc dosyasında )

Umarım yeterli olmuştur...

İyi Eğlenceler..[signature][hline]Adem ARSLAN
SwosTurkey®
www.swostr.com
Sosyal ağlarda paylaş

swosun çözümü nedir incelemedim ama özellikle xpdeki dos oyunları için seslere (vb.) güzel bir çözüm var o da VDMS indirmek sourceforge.net ten ...

oyunun exesini VDMS ile açınca sizin hali hazırdaki ses kartınızı sanki eski tip sound blaster mış gibi tanıtıyor falan yanar döner bir program tavsiye ederim diğer abandonwareler için ...[signature][hline]Ethernass Dünyası Admin
Sosyal ağlarda paylaş

YARDIM ??

Beyler bende uzun zamandır swosu arıyodum ve yukarıdaki adresten 96/97 versiyonunu yükledim Xp de çalıştıramadım.Fakat bende çift işletim sistemi olduğundan 98 e girip oynuyabiliyorum yanlız şöle bir sorunum var Tuş Configrationu nu ayarladım pas tuşu die bişi yok ben eskiden oynarken hem pas hem de şut vardı bide yön tuşları tabiki.
Diğelim fire tuşunu "X" tuşuna ayarladım kısa basınca pas oluyor.uzun basınca şut gibi sonra sağ sol la ani hareketler yaptığımda adam topu falan bırakıyor son olarakda Realmadride karşı göztepe spor u alsam bile rakip benden herzaman çok hızlı koşuyor bunun bir hata olduğunu düşünüyorum acaba patch gibi bişey varmı bunu düzeltebilecek.
En büyük sorun adamların benden hızlı koşması fakat SwostrOnline ı yükledim kesinlikle böle bir sorun yok YÖN tuşlarıyla adamların aralarında şov yapıyom kesinlikle adam topu falanda bırakmıyor ve adamlar benden hızlı koşamıyor ??
yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..

saygılarımla Brave
Sosyal ağlarda paylaş

sen sensible konusunda zayıfmışsın :) ...
sensible pc de hep tektuşludur .... (92 den beri tüm versiyonlarini oynadim )
sen kick off ile kariştiriyorsun .. ayrıca kendi cevabini vermişsin .. kisa basarsan kisa pas orta sertlikte basarsan orta sert basarsan şut gittiğin yönün tersine çekip şuta basarsan da uzuuuuun pas (topu havaya dikmek) verir.....
adamlarin hızlılığı yavaşlığı şundan kaynaklanio olabilir .. senin işlemcin + ses karti ayarlarin sapittiğindan ( oyun nerdeyse 10 yıllık) bazen süper hızlı bazen süper yavaş çalişmasi olasi .. seskarti olarak düz sblasteri seçip manuel ayarla irq dma falan ne varsa ..... belki işini görür .... ayrıca eğer yeni isen oyunda adamlarin ( sen real iken göztepe ile ) sana fark atmalari ve şov yapmalari doğal ... hatirlarim ilk swos oynadiiğimda ac milan ile kiytirik takimlari yenmek için saatlerce çalişirdik .. şimdi veteran olduk o ayri .. ( newcastle + gamepad ile isteyen gelsin derim başka bişi demem :) )[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hyr eskiden Gs olp ne transfer yaptığım günleri hatırlıyorum çok iyi oynardım sadece adamlar attanda hızlı koşuyor yani aradaki 10 adamlık mesafeyi 1 sn ye kapatıyorlar işlemcim pIII 1000 ses kartım creatve live 5.1 fakat sound blaster olarak görüyor ses kartımı başka orda ayar olarak ne yapabilirim ?

ikincisi SwostrOnline ı indirdim onda Carierr mod yok fakat bildiğimiz sensible başlarkende sensible diye açılıyor National ve Club var safdece carier mod yok iki tuşla oynanıyor.Ve adamlar benim ayarımda koşuyor sonra koşarken aniden sağa gittiğinde topu ayağından falan bırakmıyor.Benim eskiden oynadığım Swos ta böleydi ama Career li olan
Career li olan swosu yükledim ondada işte odediğim hatalar var biraz daha yarıdımcı olursan sevinirim.Son olarak dikkat ettiğim birşey var çağraz falan yapınca bir yandan da şut çekince arada mainboardun o minik ses şeyinden gucurdama sesleri ve bip sesleri geliyo normalde bu kalvyede aynı anda 4 tuşa basınca falan oluyor yani acaba windows die mi böle dos ta açsam dahamı sağlıklı olur =?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...