Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa under Linux Mandrake 9.2

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

Wine kullanarak Kazaa linux altında nası çalıştırılır ? 1 2 program denedim ama beceremedim , komutları da daha tam yerleşmedi bilmiyorum yani. Gift denen progrmaın rpm paketlerinide program tamamen yüklendi ama açamadım. Nereden açacağımı da bilmiyorum ? NE yapmalıyım ?

Kazaa networkuna girebilen bir program daha varmı ?

[Bu mesaj Arkansis tarafından 06 February 2004 04:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

giftd uzerine FastTrack plug-inini kurup ( ki zaten direk FastTrack icin ozel giftd var ), uzerine de Apollon ile Fasttrack networkunden Linux uzerinde GUI yardimi ile dosya transferi yapabilirsiniz.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

-EE
Unix/Linux Sys. Adm., Security Prov., Programmer, IT Depart. PM

Google Search : "Türkiyenin en iyi hosting firması"
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam o olay Apollon'dan değil. Giftd den ayarlanıyor.. Yani giftd neleri deskteliyorsa Apollon da onları deskteliyor.. Aynı zamanda hem FastTrack hem OpenFT de kullanabilirsin, mldonkey gibi..

Giftd nin FastTrack olan bir sürümü var. Onu kurmayı dene.. Hiç olmadı FastTrack plug-ini var.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

-EE

Sosyal ağlarda paylaş

Döküman okumadan Linux öğrenemezsiniz. Her kuracağınız programin en az 1 kere README, INSTALL gibi dokumanlarını okumalısınız.. Gift 'in de kendi sitesinde ayrıntılı olarak Fasttrack nasıl kullanılır anlatılmış. İncelemenizi öneriyorum.

Ayrıca RPM ( Redhat Package Management ) ile program kurup, sistemi ayakta tutmaya çalışmak, Windows XP ile hosting şirketi açmaktan farksız.. Sonra söylemedi demeyin.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

-EE

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...