Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star - Arena - Hemen..

Baluu

Öne çıkan mesajlar

ifadesinden kesit..

c/p

BaŞak Aydıntuğ, Ankara İl Jandarma Komutanlığı'nda verdiği ifadede olay gününü anlattı. Genç kız, ifadesinde olaydan birkaç gün önce annesiyle tartıştığını ve babaannesine gittiğini belirterek şunları söyledi:

"Annemle babamın ayrılmasının ardından depresyon geçirdim. Bir süre tedavi gördüm. Annem özel öğretmenler tuttu, dersanelere gönderdi ve Bilkent Hukuk Fakültesi'ni kazandım. Annem, sürekli babaannemde kalmama kızıyordu. Olaydan birkaç gün önce yine aynı konuda tartıştık ve ben, evi terk ederek babaanneme gittim. Üç gün sonra annem aradı, eve dönmemi istedi. O gün eve döndüm, annemle birlikte mutfakta ders çalışmaya başladık. Bir süre sonra ben odamda ders çalışmak istediğimi söyledim. Bana, 'Otur oturduğun yere. Burada çalışacaksın. Hem sen yine kimlerin koynundaydın? Bu güne kadar kimde kaldın?' diye hakaret etti. Sonra o odasına çıktı. Çekmeceden büyük bir bıçak alarak annemin yatak odasına gittim. Elimde bıçağı görünce üzerime atladı. Bıçağı boğazına dayadım ve birkaç kez sürdüm. Cinnet geçirdim. Her bıçak darbesinde bana yaptığı hakaretler aklıma geldi. Öldürdükten sonra yatak odasının penceresini açtım, çekmecelerin kapaklarını açarak olaya hırsızlık görüntüsü vermek istedim. Bu nedenle bıçağı attım ve evin birkaç odasını sanki bir şey aranmış gibi dağıttım."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...