Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Uo Diyalogları

elaidi

Öne çıkan mesajlar

iki arkadaş pvp ye başlar
-in nox
-*hede looks extremely poisoned*
-corp por an mani uus jux an mani
-corp por*hede looks ill*,spell fizzles
-kal vas flam corp por
-.......
-an mani
-*hıargh*OoOoOOoOoOOoOooOOoOoOOOooOOooO ( abi dur resle laga girdim o yüzden yoksa şeydi yani yapacaz bidaha )
-hadi leayyynnn !
Sosyal ağlarda paylaş

SNN'de Britain mezarligina giden yolun basindaki Blacksmith dukkaninin onunde bir hayalet belirdi. Mezarda kestiler beni nasil canlanacagim dedi. Dedim asagida healer var git orada reslen. Criminal olmusum ondan reslemiyor dedi. Bende ozaman sana chaos'a bir kapi acalim orada reslen dedim, arkadastan rica ettim gate acti. Sonra buna dedim hadi gir kapidan reslen. Bu arkadas gitti blacksmith dukkaninin onune basladi kapisinin onunde mekik dokumaya. Bir iceri bir disari, biz daha dumuru atlatamamistik ki bu yapistirdi cevabi 'Abi olmuyor, geciyorum kapidan ama olmuyor.'[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 04 February 2004 03:37 tarihinde demiş ki:
Şunu pastelıyım: "ultima online oyunu, kişisel bilgisayarlarda oynamak içindir."

alaka?

çözemedim valla[signature][hline]Aket Atum

Barbarlık insanlığın doğal halidir.....Uygarlık ise olayların gelişimi sonucu oluşan anormal halidir..... Ve barbarlık hep kazanacaktır!

Sosyal ağlarda paylaş

Haea hey gidi gunler anlatıyım su cengızle olan hıkayeyı ben nevbiyım ozaman 70 mage var ama pvp yok bende ben tp olayınıda bılmıyom quannda moonlight guıldındeyım ehe bızde orderız ulan adamda altında unıcorn elınde +15 (kesin edit) adam bıze oyle dalıyo bız 3 kısıyız ee tek mage olarak ılk bana dalacak tabe ben an ex por atım bak hele senın neyıne an ex por e tp yıde bılmıyoz ben dıyom adamın altında okadar unıcorn vcar ıslemez tabe an ex por falan bızde taktık belırledık aramıza cengız dalan kısıyı heallicektık ulan herıf speedcı benım makıne osuruyo dogal olarak yattık
sonrakı dıyolok su:
cengiz abi pls lootladıklarını versene
olmaz
hade be baba
iyi al su robenı hadi git

olay bu
Sosyal ağlarda paylaş

Beş dakika titleinizda Mage yazarak Britanda durun bakalım. Kaç kişi x e gate plz diye yanınıza gelecek :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NoTwisT, 06 February 2004 00:15 tarihinde demiş ki:
En güzel Diyaloglar bir uo shardının forumlarındaki " Osman katanamı öldürdü" serisidir bilen bilir:)

osman kılıcımı çaldı değil miydi o?[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Oy asiye asiye tütün koydum kesiye...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...