Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com'dan Pre-order yapanlar

Pakize

Öne çıkan mesajlar

2 mayısda erken erişim için kayıtlar bu site üzerinden https://register.ageofconan.com/downtime/ başlayacak. Client'ı 16 sında download edebileceksiniz, muhtemelen ya 2 mayıs yada 16 mayısda client yüklerken 5 dolar vereceğiz. Bu sadece pre-order yapıp 3 gün önce oynayacaklar için.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:
Sendit'deki pre-order ile mammooth , rhino gibi pre-order bonuslarından alamıyorsunuz diye biliyorum ben. Birde senditden alan arkadaşlar dikkat adamlar mailda belirtmedikçe NORMAL POSTA ile yolluyor buda oyun elinize 1 hafta ila 3 hafta arasında ulaşır demek oluyor.

Pre-order yada collector alanlara Mammooth ve rhino bineklerimi veriyorlar ? Ne kadar iğreç bir taktik uygulamislar ya . Mall Trade li bir oyun sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Darksun said:
Sendit'deki pre-order ile mammooth , rhino gibi pre-order bonuslarından alamıyorsunuz diye biliyorum ben. Birde senditden alan arkadaşlar dikkat adamlar mailda belirtmedikçe NORMAL POSTA ile yolluyor buda oyun elinize 1 hafta ila 3 hafta arasında ulaşır demek oluyor.

Pre-order yada collector alanlara Mammooth ve rhino bineklerimi veriyorlar ? Ne kadar iğreç bir taktik uygulamislar ya . Mall Trade li bir oyun sanki

benimde oyunla ilgili tek kıl oldugum nokta. akla kara 1 mayısta belli olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

lol ne var ki bu hediyelerde
her oyunun pre orderında vardır iyi itmeler

gameseekten verim dedim 1-3 hafta çok geç diye böyle bişey dedi:

There is an item in your basket that can't be shipped outside the UK Mainland, these are genarally consoles and large bits of hardware. Please edit your order to remove the item in question as we can only ship light weighted items (eg. Games and DVD's) to Turkey!

göndermiyolar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

normal versiyonu gonderiyorlar, benim arkadas oradan siparis verdi cunku, ama orada hafif agırlıktaki urunleri gonderiyoruz diyor, ornek olarak da oyun demis zaten... sepette baska bir urun olabilir, ya da CE alıyorsan buyuk bir kutu oldugu icin agır gelmis olabilir... www.sendit.com'dan da alabilirsin...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sendit'ten vereceğim bu akşam siparişi. Nasıl osla 25'i gibi finallerim var, bitmeye yakın gelir paket.

Yalnız birşey var kafama takılan. Bu fil, gergedan gibi hediye binek hayvanlar, direk 1. seviyeden itibaren mi kullanılabiliyor? Öyleyse cidden çok büyük bir avantaj.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...