Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dali Dili

shapshal

Öne çıkan mesajlar

Ne bu ya show tvde falan hep saçma saçma reklamlar çıkıyo yok havalı yazın dali dili korna melodisi gelsin falan nedir bu ya kime para gidio kimdir ne deildir bu edepsizer?[signature][hline]Gitar Nubisi
------------
Catdog, 01 January 2004 13:15 tarihinde pazar alanında demiş ki:
burası satış sitesi değil yanlış yerde ilan vermişsin
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden olsa ulan millet feza'ya gidio siz ne ile uğraşiosunuz derdim ... THK sağolsun kurban derilierini toplaya toplaya ilk türk uzay mekiğinin test çalişmalarini bitirip küçültülmüşü ile başarili sonuçlar almış , 1e1 boyutlusunu üreticekmiş ... artik onu da diyemiecem .....[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

SMS TV işte. adamlar o kadar akıllı ki atılan bi sms 8 sms ve 16 kontör ücretinde.. Düşün yani 8 sms = 1milyon
adamlar parayı kırıyo böylelikle. Hem TURKCELL e kazandırıyolar hemde kendileri kazanıyo. Hoş zaten SHOW TV de TURKCELLin.[signature][hline]Philip the Marksman @ Kettemoor (active)
Remzi the Bard LVL 48 <Terra Dominus> @ Excalibur|Hibernia [b](inactive)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 05 February 2004 02:20 tarihinde demiş ki:
eskiden olsa ulan millet feza'ya gidio siz ne ile uğraşiosunuz derdim ... THK sağolsun kurban derilierini toplaya toplaya ilk türk uzay mekiğinin test çalişmalarini bitirip küçültülmüşü ile başarili sonuçlar almış , 1e1 boyutlusunu üreticekmiş ... artik onu da diyemiecem .....

O haber acayip fake.Resimlerde protptip yapmışlar fırlatılış anını gösteriyor.Uzaya atılan füzeler bildiğim kadarıyla yere dik olarak atılır.Bu top bataryası gibi bişiden 45 derece açıyla gönderiliyor.[signature][hline]!!! No PaNiC AfTeR PAnDiC !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dom, 06 February 2004 02:15 tarihinde demiş ki:
Ispanyol yazar Salvador Dali(1904-1989)'ye ait bir eser, Dali Dili.

Yazar? Bence gelmiş geçmiş ben iyi ressamlardan biri.Onun kadar ruhaltı manalı hayalgücü gerektiren tablolar yapan bir adam görmedim ben hayatım boyunca[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

dali'nin osuruk üzerine bi kitabı vardı hehe
bi de bu sms'le melodi olayında şunu anlamıyorum: "3242'e hebe yazın gönderin, bayhan'dan seninle olmak var ya melodisi cebinize gelsin"
ulan zaten polifonik bile yollamıyosunuz, di du bi bip diye geliyo, ha bayhan ha frank sinatra ne farkeder?[signature][hline]tüm dünya nüfusunun yokolduğu büyük savaştan sonra hayatta kalan tek kişi evde oturmaktadır. kapı çalar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...