Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kompleksler!!!

555

Öne çıkan mesajlar

-190 isen minibüslerde ayakta kalırsan boynun kırılmış gibi agrır.
-bi zamna sonra zaten kambur olmuşsundur düzeltmek aylarını alabilir.
-yine halk otobüsleri ve minibüslerde oturamassın cünkü bacakların sıgmaz.
-kadıköyde süreyya ve rex haric sıgdıgım bi sinema koldugu yok. hepsinde dizlerim çarpıyor.[signature][hline]Delikanlı adam akbil kullanmaz
no gay, no cry
www.fallenbishop.cjb.net

Sosyal ağlarda paylaş

valla benim boyum 1.58, hicbi zaman da 1.60 falam da demedim, hic uzulmedim de aman allaam ben neden ama neden bu kadar kisa boyluyum diye, kendimce ortalamaya yakin bi tipim oldugunu dusundugum icin mutluyum huzurluyum, istemezmiydim daha guzel bi kiz olmak, ya da daha uzun boylu olmak, elbette isterdim, kim istemez ki, ama olmamis olmasi benim elimde olan bisey deil, o yuzden de hic takmam kafama :) sen de takma, ve de seni boyuna, fiziksel ozelliklerine falan gore degerlendiren insanlardan ruzgari arkana alarak uzaklas, Dresquin pek dogru soylemis, onemli olan ruhunun buyuk olmasi[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

cok kısa olmak cok uzun olmaktan iidir .. Benin "1.70 lik boyum olsun" diye du$unduum cok zaman oldu ...

Not: boy 1.94 ehh .[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNk, 05 February 2004 22:17 tarihinde demiş ki:
Canim'cim topuklu ayakkabiyi duydun mu sen hic?
Hani sole en topuklusu 12-13 cm falan oluyo...
giy bi tane dinsin tum acilarin...:)

sonra o topuklarla dolasmanin acisini cek di mi :-)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

a a bn de çok kısayım diodum 1.63 diilmişim neyse..
ben gözümün ela olmasını isterdim çok koyu kahve ya da kara gözlü olmak kötü bence (ya da bütün amcamlar-dayımlar renkli gözlü olduu için ben kıskanıorum:))[signature][hline]şu anda istediini yap! nasolsa bigün yaptıın herşeyden pişmanlık duyacaksın!
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 1.65 im hiç önemli deil yaa...bak ben bi belgeselde seyretmiştim bildiimiz cüce kadın vardı ve dizine gelir ancak boyu tabi elleri her yeri küçücük ve kocası vardı baya yakışıklı normal bi adamdı birbirlerini deli gibi seviyolardı...bence sağlıklı olmak önemli boy fasa fiso...bence sevinmelisin...ya sakat olsaydın??!!
Sosyal ağlarda paylaş

Kompleks çok saçma bir şey bence .
Benim düşünceme göre herkes kendini sadece kendine beğendirmek zorunda, başkalarına değil . Valla ben kendimi seviyorum , başkası sevse ne olur sevmese ne olur banane ( yani bir kaç dostun olduktan sonra )[signature][hline]Paticik Album Resimlerim
Istiaron
Ruler of fizX and graphX
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...