Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xbox 360 bilmemnesi....

la_bombonera

Öne çıkan mesajlar

merak ediyorum; kendime xbox 360 bakıyorum ikinci el de, NTSC-U, PAL, NTSC-J gibi bağlantı sistemleri var bunun hakkında beni bilgilendirecek olan var mı nedir ne değildir hangisi iyidir hangisi yaramaz vs.?

bir de xbox 360 ların hangi modellerinde ring of death (3 red lights) hatası olmuyor?

bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

PAL ve NTSC analog yayın formatlarıdır,Dünya'da en çok PAL renk kodlamasını kullanılır,Fransa ve Rusya dışında da tüm Avrupa'da PAL sistemi üzerinedir diye biliyorum ben,625 yatay çizgi,25fps diye hatırlıyorum özelliklerini,

NTSC'de ise 525 yatay çizgi,30fps'di sanırım,Amerika ve bazı Uzak Doğu ülkelerinde kullanılıyordu.

Xbox alacaksan PAL sistemlilerden al,yoksa burada çalıştıramazsın diye biliyorum.(hiç NTSC aletim olmadı da)
Sosyal ağlarda paylaş

atik elektronik. falcon boardlu arcade packler 590 olması lazım. firmware ide ücretsiz yapıyolar. bu modellerde 3k riski yok ama illaki bozulabilir elektronik alettir. atik her türlü tamiride yapıyo ama.

arcade packin kötü yanları hard disk ve kulaklık çıkmaması kutudan. elitelerdede 3 kırmızı olayı çok zor fiyatları 1milyar dolaylarında 120 gb hard disk bir sürü ıvır zıvır çıkıyo içinden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...