Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bendemi pati'lensem acep..

Thalion

Öne çıkan mesajlar

said:
DiaBLeSSe, 05 February 2004 14:46 tarihinde demiş ki:
Karamurat
Sabka 9 dan ksam 12 ye kadar o hayvan ne olur bilirmisin sen?

Ben 8-9 gibi dönüyorum eve, ve sırf bu yüsden kopikimi aneme bırakmak zorunda kaldım, hayvana işkence tüm gün evde yalnız, tuvalete gidemior?
Olmaz yane seni kopeğe de yazık o zaman ne diim... Bu sevgi deil işkence.

Walla gayet memlun halinden ben köpeği bir yere kapatmıyorum tüm ev onun kendi tuvaleti için tahsis edilmiş küçük bir merdivenboşluğundan bozma orda gerekli olduğunda kendi kabı ve kağıtlarında ihtiyacını giderir.Sabahları saat 7 de kalkip kalkar kalmaz 8 e kadar köpeğimi gezdiririm bunu akşamda tekrarlarım ben yokkkende oda evde oyuncakları ile oynar hatta favori kanali olan mtv yi açarim ona müzik dinler izler ben gelince yine gezeriz.Hiçte işgence değil onun içim emin ol o benim en değerli varlıklarımdan.[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Thalion boşverin kediyi işin kolayi o duygusuz hayvanlar onlar alin misler gibi bir bulldog yanaklarini sıkmanın yaşattığı mutluluk bile yeter,söz bi hafta bana birakirsin ben eğitimi ile ilgilenirim kedi gibi kendi kabinda ihtiyacını görür uslu uslu bekler,dağıtmaz ve çok iyi bir ev arkadaşı olur.[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok istedim bu akşam geliyor o şirin şey.. Bende ofisten çıkınca gidip kumunu mamasını fln alayım bare[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA
There is no darkness, only ignorance..

Sosyal ağlarda paylaş

yurt dışında kedi bakımı üzerine üniversite bitirip master yaptım
her türlü kedi familyasına bakabilirm aslan ,çakal,sırtlan,panter vs..
isteğe göre komando,sosyete eğitimi verilir

*!her türlü kedi bakımı yapılır*
*!itinayla*

menajerimle konuşun anlaşırsanız kedinize bakmayı düşünebilirim
ümit vermek istemiyorum onun için sadece düşünebilirim diyorum. :>
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 05 February 2004 14:19 tarihinde demiş ki:
Tarantula al o börtü böcekle beslenir, sal evin içine, kolay kolay da ezilmez. Ama misafir geldiğinde onların üstüne tırmanırsa sorun çıkabilir.

Ablam izin verse ! Çok şirin bir hayvan. Siyah deri üzerine hardal rengi çizgiler. salıcaksın evde gezicek kendi halinde.[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 05 February 2004 14:22 tarihinde demiş ki:
*!DiaBLeSSe'nin yorumunu bekler*
Edit: Diab yazmıştım ama diab yazınca diabolicle karışabilir diye editledim.

ulan bende diyorum bu adam ne zaman bize taşındı :D[signature][hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...