Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bendemi pati'lensem acep..

Thalion

Öne çıkan mesajlar

Adı : Katie
Cinsiyeti : Dişi

Şu anda kara kara alsammı almasammı diye düşünüyorum..

Diab ile ikimiz zaten kendimize zor bakıyoruz ama evde de bi kedicik hoşumuza gider hani :)

Sizlerin de bi fikirlerinizi alayım dedim..[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA
There is no darkness, only ignorance..

Sosyal ağlarda paylaş

ev icinde hayvan besleme olayım olsa, ya papağan ya köpek tercih ederdim ben olsam kedi yerine .. tamamen kişisel bi karar, hiç bi zaman sevmedim kedileri dier hayvanlar kadar :)[signature][hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !
Sosyal ağlarda paylaş

Ya köpek tamam benim de tercihim ama uğraşamam onunla bana kendi halinde takılabilecek bir hayvan lazım. Gece yatarken gelsin yanıma kıvrılsın vs. oyuncu olsun oynayalım, gece alkollüyken ezilmeyecek kadar çevik bir hayvan olsun..

:)[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

papağan al o zaman, ezme derdi yok; kendine has oyunları var böle alışana kadar çok eğlenirsiniz; kapı zili taklit eder, telefon taklit eder vs hop oturur hop kalkarsınız eheh[signature][hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !
Sosyal ağlarda paylaş

ahanda 2 günde kafasını koparırım ben onun, susmak bilmez.. aazı bozulur küfür edip durur hayvan.. mümkünse konuşmasın :P hele kapı zili, telefon melodisi fln hiç taklit etmesin.. Ha yaratıcı olacak kendi melodilerini fln aranje edecekse eyvallah ama sanırım o kadar beyinden fazla şey beklememeliyim değilmi :P[signature][hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

*!DiaBLeSSe'nin yorumunu bekler*
Edit: Diab yazmıştım ama diab yazınca diabolicle karışabilir diye editledim.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..

[Bu mesaj Solonor tarafından 05 February 2004 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ay çok Şekeey
Olur Ardacım alalım Ama biz zırt pırt İstanbul dıshındayız, bakacak birini bulurum diosa alalım =o)
Ama Balzac geldinde nolur bilmem =oP
Gerçi Balzac Kedileri Sefer nede olsa İlluin le beraber büyüdüler =o)[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Happiest Woman there can be : Bonepart's Wife
Sosyal ağlarda paylaş

Bakacak birileri kolay, zaten millet biz ist dışındayken evin anahtarını alabilmek için kuyrukta :P[signature][hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

Elcia neredesin ? Arkadaşım sokak kedilerini koruma arama kurtarma hede hödö derneğine üye bu kediyi de ondan alıyorum sanırım vermek istediği 2-3 kedi daha var...[signature][hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

Walla kedi düşmanı biri olarak kedi almayında köper alin hem söz dinlerler hemde oyun oynarlar.Ne bilim öyle büyük bişi olmasın derseniz bir bulldog çok tatli bir varlik olarak hayatiniza girebilir.[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...