Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cık cık cık.

mountaindew

Öne çıkan mesajlar

Unholy saolsun swg ilgimi çekmeye başladı ben Star Destroyer komutanı olmak istiyorum şu an galaksi ve uzayda dolaşım geyiklerinin olmadığının farkındayım ama yakın zamanda bu iş olcekmi?

Bide dial up la hiç girme oyunu daha ii diyo unholy dogrumudur acep?

Son olarak o kadar cok masterlanmıs sınıf goruyorimi şaşırdım artık bunların hepsi bir karaktere ait değil dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

dial-up ile osrunsuz oynarsın...en azından ben oynuyorum:Dama bazı günler aşırı lag oluo o ayrı..bu arada o masterlnamışlar bir karaktere ait ama skill point yetmesi için önce eski masterladığın skillerini siliosun..yani aynı anda o kadar master skill yok..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl yane bi karakterle mastır oluyon sonra hayda herseyi sil tekrar baştan başla öylemi?

Sildiğin master geyiklerini karakterin unutuyor o zaman öylemi?

Bide bu space travel geyikleri ne zaman gelecek.

Bir tie fighter pilotu açmak için işin mutfağından yetişip star destroyer komutanı olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

eger bir proff u masterlarsan e bundan sonra silersen title lari uzerinde kalir. birinin karakterine baktiginda 3 ten fazla master goruyorsun bunlardan bi kacini surrender etmis olabilir. ama surrender ettigi skilleri kaybolur. Masterladiklari proff lari silmelerinin 2 nedeni vardir ya jedi yolunu secmistir yada bekledigini bulamamis o proff ta baska proff larida tecrube etmek istemiş olabilir. bunun disindaki hic bir neden mantikli karsilanamaz :) cunku elit proff lari masterlamak cok zor. yeni gelecek olan eklenti paketinede baya bi sure var sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...