Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yapamadim.. üzgünüm..

farewell

Öne çıkan mesajlar

etkilendim. o an henüz sakatlanmamiş olan vücudumun içine dolan sicaklik kendime gelmemi sağladi. uykusuz geçen geceler ve okuduğum kitaplarin sayfalarinda takilip kalmiş olan duygularim bir anda geri döndüler. yüzüm sürekli gülmek istiyordu. ağzimdan çikan dumanlarin buna etkisi olsa gerek. gözlerim kan çanağini andiriyordu ama ben yine de mutluydum. gülümsüyorudu bana. konuşuyorduk. sanki yillardir konuşmamişiz gibi. gözlerine bakiyordum , anlamayacağini bile bile içimden geçenleri... gözlerinde hafif bir makyaj ve souktan dolayi titreyen bir çenesi vardi. ismini öğrendiğimde , bir an şaşkinlik yaşadim.. yo hayir bu o olamazdi. yillardir hakkinda çok şey duyduğum o kişi olamazdi. bir anda "olmamaliydi.. bu o olmamaliydi.." dedim içimden.. inanamamiştim.. herkesi mahveden o insan , bu olamazdi.. karşimda masum bir görüntüsü vardi halbuki.. souktan kizarmiş yanaklarina dokunmak istedim.. üşüyordu , sarilmak istedim onu isitmak için..
yapamadim..
o akşam onu koltukta tek başina otururken görünce yanina uzanmak istedim.. dizlerine yatmak , gözlerinin içine bakarak gülümsemek istedim..

ama yapamadim.. aramizda dağlardan bile daha yikilmaz olan bir dostluğum ve hayatimi adadiğim bir aşkim vardi..

yapamadim.. üzgünüm...[signature][hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...