Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

theurgist actim :)

thanatos

Öne çıkan mesajlar

ehe 2gun once can sikintisindan bi theurgist actim baya hosuma gitti suan lvl 40. :)
bi turlu karar veremedim ne spec vericegime level almadan danisiyim dedim respec icin. :)
suanda full earth kendisi fakat base nuke'un cok az dmg verdigini duydum air ol diyenler oldu filan ondan kafam karisti. :)
full earth olup az dmg verip 6sec pbtle az dmg almakmi iyidir? yoksa air olup cok dmg verip 11sec pbt kullanmakmi iyidir?

thanatos the gimp theurgy :-P[signature][hline]Absolut, 12 January 2004 19:05 tarihinde demiş ki:
Ben uzaylıya uzaylı demem o uzaylı bize merhaba demedikçe.
Forumun cop kokmasina karsiyim.
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©

[Bu mesaj thanatos tarafından 02 February 2004 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

46airda yeni bisey gelmiyoki?
45de son nuke geliyo sonra 49da mezz var onu almaya cok luzum olucagini sanmiyorum. :)
45air,28earth,10ice yapicam sanirim. :)
hala respec etmeden fikirlere acigim ehe[signature][hline]Absolut, 12 January 2004 19:05 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

earthün fazla olması sna bişi getirmez ama air fazla olursa dmgin artıyor sen beni dinleme sonra millete sor
6 sec pbt gezersen zaten 2 gün sonra kusucaksın çünkü yapcağın tek iş pbt açıp af olmak birde o kadarda süper değil sonuçta toa itemlerle attack hızlandırılıyor artık
scoutlar yayı kaldırmadan saydırmaya başladı kafamıza okları taş yağıcak başımıza yakında(nerf geliyor neeerf)

ayrıca iceda işe yarıyabilir range yüksek artık eskisi gibi değil
e petlerde ranged ve snare ediyor fena değil denenesi hergün dragon raid var nasılsa gerçi sen gelmiyorsun o ayrı[signature][hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish
Trio look the short bastard coming! infiltrator

Sosyal ağlarda paylaş

tamam ozaman 46air,26earth,10ice yapacam. :)
bu arada dragon raidi o adam yapti diye gelmedim ben :)
gecen sefer olanlari unutamadim hala ehe nerden bilim kesiceginizi bidahakinde gelirim :)[signature][hline]Absolut, 12 January 2004 19:05 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

aslında eskiden theurgist süper bir classtı
herifler tüm classları alıp .kip bırakıyorlar resmen
minstreli mahvettiler bi güzel
theurgisti mahvettier(stun olayı eskiler bilir) ya pet zaten 3 sec stun edio 1 pvpde bari chain stun yapabilseydi bu stunı kaldırdılar baktılar theurgist aşırı güçsüz oldu
dolayısıyla albde pbt kalmadı hiç zaten 10 secdi adamlar pet range i filan arttırdı ama ı-ıh bi işe yaramaz o class öleli 1 yıl oluyor birde çok sinir edici birşey daha var sen istediğin kadar pbt aç cs pbt yi geçiyor[signature][hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

Sosyal ağlarda paylaş

abi annamadim 2 gunde lvl 40 nasil yapionuz yaf?
tabi ben oyuna pek giremiyorum o ayri meselede genede 2 gunde bi insan nasil lvl 40 yapar bi chari? size versem benim chari scout lvl20 yapsaniz yeter :) bir bg'ye gidip biraz pvp yapiyim bari yaf...[signature][hline]Daoc: LvL 15 Scout ''Gilth''
Ao : LvL 115 Enforcer ''Hayvanat'' in Atlantean.
-----------------------------------------
God gave men both a penis and a brain, but unfortunately not enough blood supply to run both at the same time...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada female char demişken bi dahaki charım kesinlikle dişi olucak(oha artık başka charım olmasın yeter) çünkü ne ayılık yapan var ne götlük yapan var herkes grba alıo ve kıyak geçio
sırf hatun diye pl yapılan dipler dolu[signature][hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

Sosyal ağlarda paylaş

lvl 50 olunca yeni char lvl 20 mi aciliyo? alla alla ilginc bu olay yaf...[signature][hline]Daoc: LvL 15 Scout ''Gilth''
God gave men both a penis and a brain, but unfortunately not enough blood supply to run both at the same time...
Sosyal ağlarda paylaş

ana ben bu olayi bilmiodum haksizlik yaf bu :) direk lvl 50 chari olan biri butun charlari deneyebiliyo realmdeki lvl20 ile bgde...
keske scout degilde daha kolay birsey acip lvl 50 yaptiktan sonra acsaydim scoutu :([signature][hline]Daoc: LvL 15 Scout ''Gilth''
Hayvanat : www.anarchy-online.com/character/bio/d/1/name/hayvanat
Sosyal ağlarda paylaş

Kur yapmana gerek yok :)

Bir zamanlar pbae nedir bilinmezken, gimp sayilan ice wiz Tonyukuk ile ölmekten baydiktan sonra, Ajda yi yarattigimda farketmistim bunun nimetlerini :)

Edit: Spelling

[signature][hline]Tonyukuk/Tunç Bilek/Melek/Ajda
Wizard/Paladin/Cleric/Minstrel
The Hun/Kay
Tugrul/Nilufer
Druid/Enchantress, Tristan

[Bu mesaj Denth tarafından 03 February 2004 17:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 02 February 2004 23:14 tarihinde demiş ki:
ehe 2gun once can sikintisindan bi theurgist actim baya hosuma gitti suan lvl 40. :)
bi turlu karar veremedim ne spec vericegime level almadan danisiyim dedim respec icin. :)
suanda full earth kendisi fakat base nuke'un cok az dmg verdigini duydum air ol diyenler oldu filan ondan kafam karisti. :)
full earth olup az dmg verip 6sec pbtle az dmg almakmi iyidir? yoksa air olup cok dmg verip 11sec pbt kullanmakmi iyidir?

thanatos the gimp theurgy :-P

oha abi 2 gunde nasi 40 ladın ben 3 4 gundur 12 yaptım hehe =) ama biz newbie yiz orası ayrı :D[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
My Char
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 03 February 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
yok be ne necrosu karı char açtı grba alsınlar die erkek charlara kur yapıo:)

deget yahu :)
duyanda dogru sanacak :)
yaptigim olay su soulforged denilen adam benim chari soktu bende necro soktum plledim 30a kadar sonra pbt alinca artifact level kasan 50lerin filan grubuna girdim pbtim var diye takildik eglendik 40olduk iste :)[signature][hline]Absolut, 12 January 2004 19:05 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...