Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ses geçirmez kulaklıklar nerede satılır? -lütfen yardım edin-

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

sennheisser'ın tam kapalı kulaklıklarından bastır parayı al. hem onla süper müzik de dinleyebilirsin. ayrıca bazı modellerinde sadece dış ses kısma da var. doğubankın karşısında bi işhanı var adını unuttum kime sorsan söyler kolonlar filan satan. orda bulabilirsin.[signature][hline]nobody said it would be easy...

[Bu mesaj horacegoesskiing tarafından 04 February 2004 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elle_iphe, 04 February 2004 13:29 tarihinde demiş ki:
eminönünde satılıomuş.. bi de 7-8 milyona fısıltıları da normal ses gibi duymamızı sağlayan bi alet varmış. bilen varsa söliebilir mi.. (örtmnler odasının önünden geçerken dinlemek amacıyla yani kötü bi amacım yok)

http://www.sizinpazar.com/casuskulaklik.asp[signature][hline]Bayan Sahibinden Az Kullanımlış Araba Satlılır
Sosyal ağlarda paylaş

ses geçirmiyen kulaklıklar sadece yüksek sesleri geçirmiyor yada düşürüyor
ginede yukardan gürültü gelir
amacın tam bir sessizlikse o kulaklık işe yaramaz
çünkü kulaklığın amacı sessizlik değil yüksek sesle sağır olmayı engellemek yani genede sesler duyuluyor

Ha diyorumki tamamen sessizlik istiyorsun biraz para verir 0 ses geçiren bir kapsül gibi oda yaptırırsın
Ben kulaklarımda sorun olduğunu düşündüğümde öyle bir odaya koyuyorlar en başta nasıl ses geçirmio alla alla diyorsun 30 sn sonra sessizliğe alışınca kalbinin sesi sinirini bozmaya başlıyor nefes alman gürültülü geliyor:) oda hoş değil kalbinin sesi geliyo sürekli[signature][hline]İmza Yarışmaları:
Türkce yazışş olayı: Siyenbisiey Normali:?
(Bunun ne olduğunu ömsden yollayın çokonat hadi)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 04 February 2004 16:51 tarihinde demiş ki:
sennheisser'ın tam kapalı kulaklıklarından bastır parayı al. hem onla süper müzik de dinleyebilirsin. ayrıca bazı modellerinde sadece dış ses kısma da var. doğubankın karşısında bi işhanı var adını unuttum kime sorsan söyler kolonlar filan satan. orda bulabilirsin.

horace:
soru 1 kulaklığın fiyatı ne kadar?
soru 2 doğubank eminönünün neresinde?
Sosyal ağlarda paylaş

80-600 dolar arası değişir fiyatlar. kapalı olmasına dikkat et. müzik de dinlersin heralde? bi de sırf noise cancel için yapılmış mikrofonlar var. bakmak lazım.

bak mesela shure (en iyi mokrofon firması olur kendisi) şöle bişi çıkarmış.

http://www.pcworld.com/news/article/0,aid,114235,00.asp[signature][hline]nobody said it would be easy...
Sosyal ağlarda paylaş

Kulaklık tamam ses geçirmiyorda
sonuçta ses azda olsa kemiklerden ve etten geçiyor
sonuçta o sesi tamamen engelleyemessin duymanı
çünkü sonuçta o titreşim kesin gelioyor kulağa
odacık yaptırman lazım yalıtım malzemesinden:)[signature][hline]İmza Yarışmaları:
Türkce yazışş olayı: Siyenbisiey Normali:?
(Bunun ne olduğunu ömsden yollayın çokonat hadi)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...