Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ses kartı bozulur mu!?!?

n0body

Öne çıkan mesajlar

Soundblaster Audigy ses kartı almıştım daha bi senesini doldurmadı kart... 6 ay fln olmuştur alalı...
ama noolduysa seste bozukluklar var
mesela Freelancer oynarken bazı dialoglar çıkmıyo... çok ilginç ya
video başlıyo ... adamlar konuşmuyo sadece dudak oynatıyo... ama yak sesleri ve diğer sesler çıkıo...
önce oyunda sorun var sandım
sonra bi kaç oyun daha açtım onlarda sesde cızırtılar fln olmaya başladı kafayı yedi sesler fln... anlamayamadım sebebini :)
sizce nedendir? hoparlör mü ses kartımı? bi de garanti kapsamına girer mi?
Sosyal ağlarda paylaş

hmm saol :) ama işe yaramadı :,(
hala oyunlarda cızırtılar fln çıkıo... hoparlördemi bi sorun var yoksa ? onlar epey eski hem bozulmaları daha kolay.. oyunlarda sesler fln bazen gidip geliyo cızırtılar fln çıkıyo... ses kartı mı yapar bunu hoparlör mü ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ses son nefesini demin verdi :) sadece cızırtı fln geliyo :P
hoparlörden sandım önce... sonra söktüm audigy ye bağlı olan hoparlör kablosunu... anakartın seskartına bağladım takır takır çalışıo.... :)

yani neeymiiş...
ses kartı bozulurmuş... :P creative dedik güvendik aldık ühüh bozuldu umarım garantisi vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
n0body, 01 February 2004 18:23 tarihinde demiş ki:
Soundblaster Audigy ses kartı almıştım daha bi senesini doldurmadı kart... 6 ay fln olmuştur alalı...
ama noolduysa seste bozukluklar var
mesela Freelancer oynarken bazı dialoglar çıkmıyo... çok ilginç ya
video başlıyo ... adamlar konuşmuyo sadece dudak oynatıyo... ama yak sesleri ve diğer sesler çıkıo...
önce oyunda sorun var sandım
sonra bi kaç oyun daha açtım onlarda sesde cızırtılar fln olmaya başladı kafayı yedi sesler fln... anlamayamadım sebebini :)
sizce nedendir? hoparlör mü ses kartımı? bi de garanti kapsamına girer mi?

freelancer da dialogların çıkmamasının sebebi codeclerden kaynaklanıyor aynı sorunu sblive de bende yaşamıştım sorunu çözene kadar göbeğim çatladı :) freelancer'ın readme dosyasında anlatıyor sorunu nasıl ortadan kaldırıldığı :) registry'den bi satırı siliyordun yanlış hatırlamıyorsam

diğer sorunlarda muhtemelen codeclerden kaynaklanıyor

[Bu mesaj Castigater tarafından 04 February 2004 03:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...