Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Fenerbahçe-Kasımpaşa

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

Kasımpaşa iyi mücadele etti, puan alabilirdiler belki. Fenerbahçe yine Semih girince gollerini attı. Kezman'da girdiği pozisyonları değerlendirse daha erken rahatlayabilirdi, Fenerbahçe.

Kasımpaşa'da Desire'nin yerine giren Ademovic'i 20 dakikadır takip ediyorum, ben bu kadar kötü santrafor görmedim. 2.ligde bile oynayamaz, abartmıyorum. Ayrıca Erhan Küçük iyi topçu. 4 büyüklerin maçında öyle gözüktü, en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

limbeck, bjkliyim ama ben bikaç kere de kazım konusunda tartışmaya girmiştim burda büyük ihtimal takip etmiyosun ama ben gerçekten kazım'ın fenerin sistemine uygun bi oyuncu olmasdığına inanıyorum ama haftaya kazım döktürür de gol fln atarsa bikini fln da giymem onu da sölim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Xobalt said:
Kasımpaşa'da Desire'nin yerine giren Ademovic'i 20 dakikadır takip ediyorum, ben bu kadar kötü santrafor görmedim. 2.ligde bile oynayamaz, abartmıyorum.

Abi bende tam bunu yazmaya giricektim. Desire çok iyi futbolcu ama bence yetenekleri baya yüksek , çokta genç bu oyuncuyu özel olarak takip edicem çok merak ediyorum nasıl bir futbolcu olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Xobalt said:
aytimania said:
haftayaki maç çok büyük maç olucak

Hatırlamışken, Deivid BJK maçında cezası nedeniyle yok.

zico nun yerinde olsam önderi sağ bek yaparım gökhan gönül ü sağ açık bjk maçında bak neler yapıyor o zaman gökhan , darmadağın eder bjk ın sol kanadını kazım mazım oynarsa saçmalık olur..

maçı izlemedim yorum yapmim kezman çok kaçırmış herhalde , o kdr kaçırınca rahatlamıştır , bjk maçında coşar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...