Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Guardi showcase (2003-2004)

The_Guardian

Öne çıkan mesajlar

tum resimlerimin bulundugu bir sayfa yaptim,
cunku artik hostum disari resim destegi vermiyor.

alin bakalim 2003 ve 2004 imzalilar onemli gerisini biliyosunuz zati

http://c.1asphost.com/neverendinglegends/galery.htm[signature][hline]Kendimizi kandirmayalim
Hic bitmeyen Efsaneler
Grim Fandango Turk Fan klubu
Kilicim ve ben ve kullanim -a.k.a me myself and Zulfukar -
Havada sekizli ucan tekme atma koleji
Sosyal ağlarda paylaş

olm bakin en sondaki bir RESMIM var kendimi cizdim(biyikli olan degil//)
Onu sag elim incilmisken cizdim haberiniz ola
*!simdi tapmaya basliyabilirsiniz isareti yapar*
*!bole bir isaret varmiydi diye dusunmeye baslar*[signature][hline]Kendimizi kandirmayalim
Hic bitmeyen Efsaneler
Sosyal ağlarda paylaş

ehe tapının demişin de ondan :). valla ee.. gidicek yol uzun hoca. bi de otomotivasyonun yüksek, canını sıkmak istemedim. yannız bi shields of mehti de hoş bişiler var... ayrıca kopya veya esinlenme kötü bişi diildir. lazımdır. ilk aşamalarda kopya, sonraki aşamalarda da esinlenme. inspiration de daha az karizman çizilicekse :P. çalışmaya devam!!! kopya çalış mümkünse.[signature][hline]nobody said it would be easy...
Sosyal ağlarda paylaş

Karizmam bunlarla cizilecekse etraf emin ol karizma kiti insanlarla kapli.
Ama horace varya yuh oldurdun resmen sana dokundur diyince.
Ayrica Kopya cek diye nasihattan cok .Suralara sole bir iki ugras yaparsan daha iyi olurde...
hani paticikte ve su ortamda olmasak diyecem Senin niyetin uzum yemek degil elindeki sopayi bagcinin sirtinda olcmek....[signature][hline]Kendimizi kandirmayalim
Hic bitmeyen Efsaneler
Sosyal ağlarda paylaş

yok be olum. normal böle şeyler. insanlara kötü bişi gibi gelebilir. fakat diil. hayır ben de öle düşünüyodum hocalarım sağolsun kırdılar kafamı. valla verebiliceem en büyük tavsiyeyi verdim. kopya çalış. fotoğraftan çiz. mekanlar nisbeten daha iyi figürlere göre. bak iyi bişi :). önce kontürü kuvvetlice çekip tonlamaktan ziyade eskiz yapıp içini midtone (resmin hakim tonu. mesela %40 gri) ile doldurup, sonra koyu ve açığı belirle tonlarda. akabinde yani en son kontürleri çek. dümdüz çekme kontürler. gölge olan üstte olan yerlerde daha kalın, ışık olan ve altta kalan yerlerde daha ince. dansetsin yani tabiri caizse.[signature][hline]nobody said it would be easy...
Sosyal ağlarda paylaş

yapabilirsin. en azından deneyebilirsin. eskiz çiziyosun hafif bi şekilde. içini yine hafif bi şekilde dolduruyosun. silgi veya beyaz kullanmıyosan ışık alan yerleri beyaz bırakıyosun. sonra bi koyu tonu atıyosun gölge olan yerlere. daha gölge olan yerlere bi daha... . . . . . . . . siyaha iyice yaklaşınca kontürlere girişiyosun. gayet basit. kendine güven yap![signature][hline]nobody said it would be easy...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...