Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karayip Korsanları takıldım !!!

bravecik

Öne çıkan mesajlar

Ya daha en baştayım çıldırcam şu haber verme görevinde gittim valiye haber werdim orayı ele geçir sana para mara wercem dedi iyi dedik baya bişi yaptım en son adamların ammo ( türkçesi neydi hatırlayamadım gece gece ) taşıyan gemilerini seni koruyacam ayaına aşşa aldım fakat en baştaki adaya geri döndüğümde çat çat kafama kafama cannon fırlattılar napıcam şimdi geminin de repair e ihtiyacı war yani hayatta öldüremem ordakileri ( sailor ların bile parasını ödiyemedim ) vede hiç param yok yardım ederseniz[signature][hline]Ne faşizm , ne komunizm
Yaşasın Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

ya olay şu yawaş yawaş anlatıyım bi :)
Şimdi başta oyuna başladım ilk quest adayı kuşatcaklar git yandaki adanın valisine haber ver idi gittim haber werdim sora baya bi konuştu daha sonra tekrar başladıgım adaya geri dondum plaj dan içeri girdim orada hancıyla filan konuştum daha sonra da bi fransız amiral ini kafaya alıp ondan bazı bilgiler orendim bundan sora bi fransız adasına gittim orada da baya bişi yaptım ve frazsızlara cephane götürecek gemiyi batırdım fakat burada kaldım ilk başladıgım adaya donuorum bana top atıolar filan direk batıorum valinin adasına gidiorum onna konusuorum daha gorevin bitmemiş filan diyor annamadım ben olayı bi yardım ederseniz[signature][hline]Ne faşizm , ne komunizm
Yaşasın Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

homoid senin soylediin gorevi unuttum mlsf. Ama bravecik o Gemiyi batırdıktan sonra gene redmond'a gitceksin. Waliyi gorceksin o sana paranı da vercek "hll olsun be kocuma" yapcak ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyun zevkli sonu super sonunu gormeden bırakma derim ben :)[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Aman I$alla diyorum :)[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Beler ben bi yerde daha takıldım ya baya bi ilerledim ingiltere ile düşman oldum sora oxbay limanda adamların bi gemisini batırıp bi dene küçük heykel gibi bişi aldım görev bitti netcem filan die düşünürken az dolaşam para kıram filam dedim gemiyle map ekranına geçtim ve ardından bir fırtına geldi ( movie olarak ) direk gemim battı ve ben bi yerde sahildeydim filan daha sora orada (yerin adı aklıma gelmedi şimdi )validen görev aldım bi tane korsan kaptan la kapıştım gemisini filan aldım sora görev bi tane cocugu bulmak çocukta black freight mi ne öle bi gemide imiş. O geminin şu korsanların adasında oldugunu örendim oraya gittim tavern deki kadınla konuştum kadın onlardan korktugunu burada bir yerlerde olduklarını ve seashore de bir çok adam oıldurduklerini filan soyledi. ve burada kaldım bi kere gidilebilecek yerler arasında seashore filan yok ne yapıcam bulamadım çıldırmak uzereyim para da sıfır saten biri yardım edebilir mi ??[signature][hline]Ne faşizm , ne komunizm
Yaşasın Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

ya sen douwesen'desin ... Plaja giderker yol ikiye ayrılıyor ... Hangisi oldugunu hatırlamıyorum ama 1. gittiinde sahile gidiyosun .. 2. den gittiginde bir pirate kampına gidiyorsun .. Oraya gidecen ... Orda olaylar geli$iyo zaten[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya her neresiyse i$te oyle olması gerek sen bayaa bi talan et adayı butun yollardan git bi pirate camp bulman lasım .. Ben oyle hatırlıyorum yani .. Guvenme sen bana :-P[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol grom bu ark nin bil ark dan yazıom. bişi sorcam şu kara inci batıo mu oyunun sonunda tapınak filan yıkıldı fakat bende manowar ve 1 battleship war siyah inci saldırıo direk baya bi kapışmadan sora batıorum ve adamın gemisinden duman bile çıkmamış oluo[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...