Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

http://www.karaogullari.com blog/web sayfam

Astral

Öne çıkan mesajlar

Yalnız bi tek ben mi yaşıyorum bu sorunu bilmyorum ama, hangi "encoding"i seçersem seçeyim yazıların soru işaretleri ve hatta sistemimde Asya dilleri etkin olduğu için Çin/Japon karakterleriyle dolu çıkıyo. Firefox'ta sorun yaptığı için Internet Explorer ile deneyeyim dedim, onda da bi yerden sonra karakter boyutları aşırı büyük çıkmaya başladı.
Artı, sayfa inanılmaz geç açılıyo. Bu sorunları düzeltebilirsen gayet güzel bi siten olur. Tasarıma bi +rep vereyim. Koyu gri + açık mavi = win, her zaman :)

Bu arada, bahsettiğim düzen sorunları şu screenshotta var:

Sosyal ağlarda paylaş

tamamdır anladım ne demek istediğinizi, değiştirdim custom %postname yaptım .htaccess problemi yarattı lakin oldu teşekkürler.

güzel yorumlarınız için de çok teşekkür ederim. (:D

kojiroh, hız hususunda hiç bir problem yaşamadım henüz, gün içinde bir çok defa siteye girip çıkıyorum ben de gayet hızlı açılıyor. 1 defa server 5 dakikalığına maintenance'a girdi başka da bir problem görmedim.

japonca karakterler ilginçmiş problem muhtemelen karakter kodlaması ayarlarınla ilgili olmalı. firetoxta görünüm -> karakter kodlamasına gelip ayarları değiştirip deneyebilirsiniz çeşitli siteler üstünde.

explorer'da çok kocaman ya da çok küçük görünme probleminide ctrl'e basılı tutarak mouse scroll up/down yaptığında zoom in/zoom out yapar belki böyle düzeltebilirsin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...