Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunalımda olan iki insana cevap verebilcek varmı ?

emre234

Öne çıkan mesajlar

said:
emre234, 02 February 2004 07:11 tarihinde demiş ki:
Siz sanırım sokakta aç 5 kardeş simit satarak araba camları silerek büyüdünüz vah yazık.ARkadaşlar internet bilgisayar sahibi olan insanların bir takım sorunları olamazmış .Sorunsuz süper ne güzel forum a yazı yazabilcek kadar şans ım var oleeey.Taktım lan kafama bukadar karşı çıkıyorsunuz laf edionuz cevap verin !!!!!Hayatın amacı ne ???????????Cevap veremediginiz için bukadar sinirleniyorsunuz saçmalık deyip geçiyorsunuz.987987875 tane cevap yazmışlar hiçbirinde sorunun cevabını alamadım . adam biyerine giren monitörden bahsedior.Cok eylendin buraya monitör geyigini yaptın bikaç kişide vay be bu ne geyik adammış dedi belkide sende sevindin aferim hayatınız bukadar basit işte .Başkaları için yaşıosunuz!

Emre'cim aslinda cevap yazsam mi acaba diye dusundum verdigin cevaplari gorunce...
Biz insanlarin bir takim dusunceleri var..
hepimiz dusunuyoruz neden variz amac ne yaratici varsa neden yaratti..
Eger tanri yoksa kendi basimiza nasil var olduk tesaduf sonucu muyuz? diye..
Bunlar'dan isteyen istedigine inaniyor...
Cevap veremiyorsunuz demissin...
Tabiki cevap veremiyoruz...
Cunku din kitaplarinda insanin neden yaratildigi ile kesin ve net cumleler yok sadece tanri insani yaratti toprak'tan yarartti gibi cumleler cogunluk'ta (yanlisim varsa arkadasla r duzeltin boyle hatirliyorum ben)
Eger tanri varsa dini insanlara gondermis ve bu kadar bilgi ile sinirlandirilmissa demekk ki sadece bu kadarini bilmen isteniyor...
Yani neden yaratildigini din kurallari icerisin de sorgulayamazsin ..
Eger ki illa bir cevap istersen TANRI INSANI KENDINE KULLUK ETMESI ICIN YARATTI DERLER...
Din disinda sorgularim digceksin simdi bana ..:)
Bende digcem ki sorgularsan iste boyle bunalima dusersin...:)[signature][hline]Ella es una hermosa mujer...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi sitede adamın biri morga götürülen canice öldürülen insanların resmini yayınlıomuş onu bul ve izle (hatta bana da söle bulursan.. eğer yalan diilse tabi olay.. bana sölemiolar adresi işallah vardır öle bişey)[signature][hline]şu anda istediini yap! nasolsa bigün yaptıın herşeyden pişmanlık duyacaksın!
Sosyal ağlarda paylaş

İntihar etsinler en iyisi. Töbe töbe![signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elle_iphe, 02 February 2004 22:54 tarihinde demiş ki:
ya bi sitede adamın biri morga götürülen canice öldürülen insanların resmini yayınlıomuş onu bul ve izle (hatta bana da söle bulursan.. eğer yalan diilse tabi olay.. bana sölemiolar adresi işallah vardır öle bişey)

söliim istersen ben biliyorum ona benzer bi site ama girmek isteyeceğini sanmam (tabi suratına pampalı tüfekle 0 mesafeden eteş edilmiş bi adamın nası görüneceğini çok merak ediyosan o ayrı:))[signature][hline]msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Wulfgar +Ultra Katmerlı 1 :D

denilen denmiş...uzatmaya gerek yok 8)

A kişisi bu dünyada tüm zevkleri tatmış.Yani günlük ilişkilerde en güzel kızlarla.Okulda en yüksek dereceler.Sonra daha yüksek bir yerde iş mevkisi daha sonra da büyük bir holding in başı.Neyse bu A kişisi jan janlı arabası ile bir nehir boyuna doğru giderken.Arabası bozulmuş.Aşağı inmiş bir küfür arabaya bir sitem tanrıya dolanmış bir kaç dk. daha sonra nehirin yakınlarına doğru su içmek için indiğinde orda bir ihtiyarın neşe ile balık tuttuğunu görmüş.İhtiyarın uzerındeki giysiler cok eski ve yıpranmıs haldeymıs.Bu bizim A kişisi yaklaşıp muhabbet kurmus.''Ee..Balık nasıl bu mevsımde''Ihtıyar donmus bakmıs cevaplamıs''Oldukca ıyı evladım.''A kişisi siritarak ''Ya baksana sen bu balıkları guzelce kılcıklarını cıkar sat.'' Ihtıyar bakmış ''Ee sonra ne olcak evlat?'' A kişisi konusmaya devam etmıs.''Ondan gelen paralarla kucuk bır tabure bır mangal bır de bır tente koy buraya yoldan gecen tek tük karnı acıkanlar balık yesın sende para kazan''Ihtıyar sormus tekrar ''Ee sonra ?'' A kişisi gene cevaplamış ''Sonra iş büyür büyük bir yemek salonun olur paraları katlarsın.''Ihtıyar yıne aynı sekılde ''EE sonra?''A kişisi gene cevaplamış.''Bilmem hisselerle borsaya gırer buyuk bır vole ıle işi buyutur acılırsın yurt dısına !'' Ihtıyar yıne sormus.''EE sonra?''A kişisi durmuş düşünmüş cevaplamış.''Sonra bir nehirin başına gelir böyle sakince balıgını tutarsın.''Ihtıyar hafıfce sırıtmış ve balık tutmaya devam ederken A kişisi arabasına doğru yollanmış.

Şimdi burdan cıkarılcak ders olabılır ama konu ıle alakası şu.Hayatta herkesın bir sınırı vardır.Ve bu sınırı paradoxal sorularla yok Tanrı nerde cebımde mı? Yoksa cantam da mı? gıbı soruları yerıne dunyada neler yapabılırım madem geldım nasıl tadını cıkartabılırım neler katabılırım soruları sorulmalı.

Matrix te bile amcamlar yenı dunyaya uyanırken oranın bıle kendıne aıt sorunları ıle uyanıyorlar.Yanı hıc bıryerde ekmek o kadar kolay dusmuyor ınsanın elıne.Neler neler var hayatta bıraz dua edıp mutlulugu kucuk seylerde aramak lazım.Sen demıssın kızlardan baska bırsey zaten anlamsız.
Aa benım evladım kızlar ya var ya yoktan cok daıma cevrende olucak.Erkek kadar dunyada kız var.Elbet bulursun ama once sunu kavra.Senden başka EMre olmayacak.Gelmeyecek sana sen kadar olan tıpa tıp ı ıh olmayacak once bunun bılıncıne var ozaman herkes ıntıhar etsın.HAtta bır teorıye gore tum ınsanlar ıntıhar etsın kıyamet gelsın de denmıstı al yanı bak ınsanlar ne paradoxta daha senın kı ne bunun yanında?

Ya dıyecegım su kı hayatta mutlulugu arayana mutluluk kapı acar dıgerlerıne ıse uzuntu ıle bakar...

Bu kadar basit.

[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 03 February 2004 14:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...