Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şok Oldum!!!!!

Zagg

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar Konyada Yıkılan Bına Tam Benım cafemın Karsısındakı Sıteıdı Bınanın yıkılısını gordum sok oldum hala soktayım nedensız ve sebebsız yıkıldı sankı yerın altından cekılıyordu gıbıı :-([signature][hline].......

ICQ=173110143
«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

O binanın altında Vakko yokmuydu?
Eğer varsa ben o binaya gitmiştim 1 yıl önce hatta o binanın yanındaki binada bi pastane vardı...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

Binamı yıkıldı? Durup dururken?
Biraz ayrıntı verirmisiniz merak ettim?
Geçmiş osun...

Hurriyetten baktım haber bumu?
http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0,,sid~1@w~2@nvid~365977,00.asp
[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 03 February 2004 12:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 03 February 2004 12:34 tarihinde demiş ki:
O binanın altında Vakko yokmuydu?
Eğer varsa ben o binaya gitmiştim 1 yıl önce hatta o binanın yanındaki binada bi pastane vardı...

Evt arkadas o bına dan bahsedıyorsun ya ben bısey anlamadım en fazla 6 7 sanıye içinde çoktü hanı yas pastanın ustune basarsında ezılır ya sankı bınanın ustune ole bırı basmıs gıbı oldu hala soktayım aklıma geldıkce ya nasıl oldu bır patlama bıle olmadı sarsıntı olmadı bınanın coktugunu gordum bıde cıglık seslerı geldı ıcınden :-([signature][hline].......

ICQ=173110143
«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»

[Bu mesaj rexx tarafından 03 February 2004 13:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLForGeD, 03 February 2004 12:47 tarihinde demiş ki:
Geçmiş olsun düşünmemeye çalış sadece. Bu arada ben olsam ormana gitmezdim

nasıl dusune bılırımkı ya dusundukce aklıma gelıyor oradan ınsanları cıkarıyorlar ulen o değilde sankı savas var 600 tane asker geldı onu anlamadım ya :-([signature][hline].......

ICQ=173110143
«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...