Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

piercing yaptirdim ahu

tunca

Öne çıkan mesajlar

said:
Asteroth, 30 January 2004 20:40 tarihinde demiş ki:
İstediği yerine istediğini taktırabilir, seni ilgilendirmez.
Senin kızman yolda gördüğün birinin sana "Bu ne biçim saç şekli, git değiştir bunu!" demesi kadar saçma bişey. O kişiden ailesi sorumludur ve onlardan izin aldığı sürece istediğini yapar. Seni de hiç mi hiç ilgilendirmez.

Şimdi saç şekliyle alakası ne sacından başından banane . la havle . lam iyice pkunu cıkarıyonuz . vur diyince kır anlıyorsunuz . Yani şimdi diline piercing taksa Helal lam tunca gibisinden bişey mi diyiceksiniz?[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 30 January 2004 20:44 tarihinde demiş ki:sacından başından banane
.
Hah işte bende bunu diyorum sana. Sana ne? Adam istediğini yaptırır, Sana ne? Sen kendine karışılmasını istemiyosan, başkalarına da karışma.

said:
Yine aynı Deli yine aynı tarihte demiş ki:
Yani şimdi diline piercing taksa Helal lam tunca gibisinden bişey mi diyiceksiniz?

Hayır. Helal demicem ama Oha da demicem. Çünkü beni ilgilendirmez. Aynen seni ilgilendirmediği gibi[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yaparsa yapmış yakışmış yakışmamış önemli olan kendi beğenmesidir sanki sana yaptırdı niye kastı ki bu kadar ha bence yakışmamış ama içi rahatsa bir şey diyemem beni ilgilendirmez[signature][hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 14 yashımda yaptırdım bishi olmadı bak
Yane neden yaptırmaması gerekimush alala kendi bedeni kendi isteği...
Ya neyse ne die tartıshıyorsa bise ne

TUnca yakıshmısh sen takma =o)[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

kızların burunlarının kenarına nokta gibi yaptırdıkları piercing çok tatlı gelio bana :p
ama ötesi gereksiz gibi,olsa da olur olmasa da olur. çok da fazla olması berbatlaştırır gibi.
14 yaşında erkek çocuunun kaşına piercing yaptırması normal mi?
ewet. ama istisna. bence çok alakasız kaçmış daha sakalı çıkmadan piercingin karizma yapacağı düşüncesi de komik bence..[signature][hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunca, 30 January 2004 21:13 tarihinde demiş ki:
takmıom =P

Hevesin gecti sanırım ehehe :) bırak olm şimdiden oranı buranı deldirme. belki başına bişey fılan gelir. benım aslında birazda düşündüğüm şey onun yüzünden sana zarar gelebileceğidir. Yani ne bilim iltahap filan kapar olmadı lamerin birisi ceker falan filan kötü bişey olur yada işte yatarken sakatlık cıkar . ( yufka yüreklıyımdır )[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 30 January 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
kızların burunlarının kenarına nokta gibi yaptırdıkları piercing çok tatlı gelio bana :p
ama ötesi gereksiz gibi,olsa da olur olmasa da olur. çok da fazla olması berbatlaştırır gibi.
14 yaşında erkek çocuunun kaşına piercing yaptırması normal mi?
ewet. ama istisna. bence çok alakasız kaçmış daha sakalı çıkmadan piercingin karizma yapacağı düşüncesi de komik bence..

Sly cok güzel konuşuyorsun hoja. boyle bir kac mesajına daha dikkat ettim. fazla gaz olmadan sakin sakin güzelce yazıyorsun :)[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

zaten diğer başlıktada demişlerdi vejeteryanlık anlama yetisini düşürüyor. Bak güzelim sana her öğün bir posiyon et yazıyorum, haftada iki de balık ye zihnin açılır :-P[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Ciğer zaten listemde var (et abi sonuçta ne kurcalıyorsun :D ) ama bakliyatları atlamışım. Onun esas sebebide zaten bu otoburların onu yemesi, onda bir tartışma olmaması :)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 30 January 2004 21:34 tarihinde demiş ki:
reca edeceğim ciğeri ve protein zengini kuru fasülyeyi ıunutmayınız

Kurufasulye yediğim sayılı yemeklerden biridir :) Kendisi gaz yapıyordur. ama bende yapmıyor . rahat rahat yiyorum.

Bu arada et bende anlama kıtlıgı fılan yapmadı. sadece biraz dalgınım o da çok düşündüğümdendir. :)[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

olsun...
listede bunlarda olmazsa çıngar çıkarırım durduramazsınız!

bak elimde rehineler var allama hepsini teker teker atarım aşşaya...

Bi de dondurma istiyorum; avokadolu olacak, -12 derece olacak, üzerinde krem şanti içinde çikolata parçaları olacak... yanımdakilere de kup istiyorum uzun kuplardan olacak

haydin öptüm gözlerinizden
eylemlerimiz devame decektir[signature][hline]Bir sana hasterim, bir de sabah uykusuna...

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 30 January 2004 21:44 tarihinde demiş ki:
azizim suya konulmadan bişirilen kurufasülye gaz yapar... senin yediğin kuruları yapan işi bilmiyormuş

evet annem sağolsun güzel yapıyor. Malum mevsime gore yediğim yemek sayısı max 3-4 ü gecmeyınce kadın ustalaştı pişirmekten . Ellerine sağlık annecim :) [signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal

[Bu mesaj Deli333 tarafından 30 January 2004 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun güle güle tak
ben pek sevmem genel olarak piercingi ama kendin seviyosan başkalarının ne dediğini takma istediğin gibi yap.
çocuğun piercingine laf edecek olanlar da tutsun gagalarını bi zahmet.. hiç olmadı heves etmiştir hevesini alır çocuk. saçmalamanın da bi manası yok sonuçta.[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

Aman babcum yani bu kadar istediğini bilseydik hiç seni gırarmıydık affeyle bizi. Bak deli kardeşim senin yemek listen değişti. Yemek listesi V 1.01 aşağıdadır, afiyet olsun

Sana her öğün bir posiyon et yazıyorum, haftada iki de balık ye zihnin açılır. Geriye kalan 12 öğünün en azından 2inde ciğer mutlaka olacak hatta tercihen iki kez olacakki balıkla dengelensin. Aynı şekilde etli kurufasulyede yanında pilav ve cacıkla her pazartesi yenilecek.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Ciğer . Sanırım ağzıma attıktan sonra 3 dakika icerisinde etkisi gösterıp benı bayıltacaktır. etli kurufasulyeyi bırak ben et piştiği tencereden yemek yemediğimi bilirim. yani annem yıkardı kac kere . yok olmaz onda et haşladınız yemem derdim :) sımdıde oyle yarın tencerelerı tabakları catalları fılan ayırayım. yıyeceklerımıde dıger dolaba koyayım. dıger dolabın kapısına da kilit koyucam zaten acıpta icine et koymasınlar . onlem alalım bıraz :) bak bu arada Balık yerim belki. Yanı hamsi olucak . fırında pişicek . limonu bol olucak . yanında birde iyi bir ot salatası olursa düşünürüz :)[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...