Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

piercing yaptirdim ahu

tunca

Öne çıkan mesajlar

said:
Erutan, 28 January 2004 13:23 tarihinde demiş ki:
said:
green_martian, 28 January 2004 09:17 tarihinde demiş ki:
sensible, ozentilik her bireyde genc yaslarda olur senin o gitari calman bile buyuk olasilikla 'ozentilik' sonucudur, milletin ben metalciyim demesi de ozentilik sonucudur
ozentiligi kotu anlamda kullanmiyorum
hatta buna model alma derler (lise psikoloji kitabi), insanlar genc yasta cevresindeki ya da gordukleri bazi kisileri ornek alir.
piercing'i yasaklamalari o ozentilige ne kadar care olur sence?

her neyse tunca sana gelince gule gule kullan ama bana kalirsa pek oturmamis ya da belki resimlerde kotu cikmista olabilir..

ben metalciyim diyen zihniyetin ben zihnine şaşarım metalci adam (tarzına göre) ne tarz dinlediğini söylemez!

metalci adam once karşısındaki adama hangi tarz dinlediğini sorar öğrenir susar eğer karşısındakide sorarsa anca söyler!

ben metalciyim dersen özentinin daniskası olur bu

Metalci adam asla piercing yaptırmaz uzun saç siyah tişört kot pantolon takılır (isteğe gore montlarda deri olabilir)

metalci adam küpe takmaz (gerçi buda piercing e giriyor)

metalci adam şekilden şekile girmez ağır olur sakallı olur

metalci adam (yada kızlar) makyaj yapar

metalci adam saçlarını sabunla yıkamaz :lol:

metalci adamın metal dinlemesi icin illa enstruman calması lazım değil

metalci adam sesi son sese dayar distörşını sona vurur gitarı çığırtır

metalci adam davula yumuşak vurmaz vurdumu herkezin duyacağı şekilde vurur

metalci adam satanis değildir

metalci adam'a satanist gözüyle bakanları agaaniigii

metalci adam....

ehueheu yeter sanırım bu kadar ROCK METAL FOREVER!

Çoğu saçma olmuş bence. Mesela ben saçlarımı metal dinlediğim icin uzatmıyorum. Ama metalcilerin cogu bu şekilde davranıp yaşıyor :)[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNk, 27 January 2004 22:02 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar heves kirmayalim ya yeni yaptirmis bi heves resmini cekip bizimle paylasmis...
Nasil olsa 1 sene sonra bikinca kendisi cikaracak otomatikman..
Birakin keyfini sursun...
Ben ce yasina gitmemesine ragmen yakismis...

Kızım zaten siz hep böyle entel şeylere bayılıyorsunuz. Neresi güzel bea?[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

Sensible güzel söylemiş +1.

Ben babanın yerinde olsam dövme, piercing gibi acaip şeylere asla izin vermezdim. Çünkü bunlar cidden özenti ve anlamsız şeyler.[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 28 January 2004 18:49 tarihinde demiş ki:
said:
PiNk, 27 January 2004 22:02 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar heves kirmayalim ya yeni yaptirmis bi heves resmini cekip bizimle paylasmis...
Nasil olsa 1 sene sonra bikinca kendisi cikaracak otomatikman..
Birakin keyfini sursun...
Ben ce yasina gitmemesine ragmen yakismis...

Kızım zaten siz hep böyle entel şeylere bayılıyorsunuz. Neresi güzel bea?

Entel sevme, sevmeme meselesi degil ki bu...
Tamamen kisisel gorus...
Ayrica bunu kendi kasina yaptirdigi icin bunun sonuclarina katlanicak olan da kendisi...
Sen bakma deldirmis ancak herkes kullanamaz piercing..
Enfeksiyonlanmasi an meselesidir gunde 3 kez antibacterial sabunla yikanmasi vaselinle yerinden oynatilmasi falan lazimdir6 hafta boyunca ..
Sabir ister bunlar dogru yapilmazsa olusan iltihabinsa beyne kadar gitmesi ve olumle sonuclanmasi icten bile degil..
Bilmiyorum turkiyede tum bu piercing olayi yapilirken uyari yazisi iceren bir dokuman size yaptirmadan okutulup sorumlulugu almaniz icin imzalatiliyor mu ?ancak dunya da ki prosedur budur...
Simdi bu cocuk eger bunlari biliyor da goze aliyor ve bunu yaptiriyorsa cesaretinden dolayi bana onu sadece takdir etmek duser....
Dip not: yurt disinda 18 yasindan kucukler anne babasi olmadan deldiremezler oralarini buralarini ..(Kulak haric)
Tebrikler yani...[signature][hline]Ella es una hermosa mujer...

[Bu mesaj PiNk tarafından 28 January 2004 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pink yok öyle birşey.
Ben 16 yaşımdayken gittim kaşımı deldirmeye.Yanımda yeteri kadar para olsa çeneyi de deldirecektim.

Hiç umrumda olmaz.
Daha önce de dedim zaten, benim hoşuma gittiği için deldirdim.

Erkek adam piercing takmaz diyen arkadaşa.Sen git bunu piercing takan birine söyle.Kafanı "Pierce" ederler.

Benim piercing'imden hoşlanmayan yoktu.Herkeze yakışacak diye birşey yok.
Bence Tuncaya yakışmış ama kanımca yaşı azıcık erken.

Insanlar at gözlüğü taktığı sürece özellike Türkiye'de böyle şeyler yapmak zorlaşıcak biraz.

Insanları fazla takmayan bir karaktere sahip olmanız lazım ki ben öyleyim.

Isteyen deldirir deldirmez size ne?
Bireyin kararları başkalarını ilgilendirmez sadece bireyi ilgilendirir.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ewet belli olmadigi tunca'nin deldirmesinden ..18 olmamistir sanirim daha..
Ama yanlis iste biri belki ona aciklasa sonuclarinin nelere malum olacagini belki vazgececek yaptirmayacak..
Amannn neyse olmusla ,olmuse care yokmus..[signature][hline]Ella es una hermosa mujer...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthur_HellsFire, 28 January 2004 19:12 tarihinde demiş ki:
Ya Sen Müzemisin orana burana dekorasyon yaptırcan alla alla

Daha saçma bir görüş duymadım.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya LOCİK kim yaptırmış kim yaptıracak olay orası değil. yada AT gözlüğü diye bişey yok . Aslında 2 tane at gözlüğü var . ama bu yaştakı cocugunda böyle piercing dalgasına orasını burasını deldirmeside saçma. Sonuçta vucüdunu deldiriyor . yazık ediyor bence .[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 28 January 2004 19:20 tarihinde demiş ki:
bu piercingler türkiyenin batı özentiliğini ortaya koyuyor
Türk evladısınız siz be!
atalarımız bu toprakları bize kaşımızı gözümüzü deldirelim diye vermedi yahu

işte içten çökertiyorlar yavaş yavaş

Batı özentiliği?
Türkiyenin doğusunda gidip baktığınızda güney doğulu bir çok kadında "HIZMA" adı verilen burun piercing'i görüyoruz ki bunlar insanlar batıda piercing yaptırmaya başlamadan çok çok önce hızma takıyorlardı.

Piercing'in kökeni afrika kökenlerine dayanır.
Tribal bir olaydır.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 28 January 2004 19:20 tarihinde demiş ki:
Ya LOCİK kim yaptırmış kim yaptıracak olay orası değil. yada AT gözlüğü diye bişey yok . Aslında 2 tane at gözlüğü var . ama bu yaştakı cocugunda böyle piercing dalgasına orasını burasını deldirmeside saçma. Sonuçta vucüdunu deldiriyor . yazık ediyor bence .

Ya çıkartıyorsun ufacık ben gibi bir iz kalıyor o kadar.
Verdiğin bir hasar yok.
Ha abdest olaylarına girecekseni o bölümler beni ilgilendirmiyor zaten karışamam size de.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Sosyal ağlarda paylaş

Yakışmış valla güzel. Ama o toplar azcık daha küçük olsa daha güzel olur bence. Varmıki öyle topları değiştirme fonksyonu?

Bide Alexinin toplu iğne süper:)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

hala özenti diyenleri bi önceki mesajıma gönderiyorum.
bütün riskleri falan anlatıldı gittiğim yerde zaten annemle beraber gittik oda bi ton soru sordu yapanlarda bi güzel açıkladı şöyle böyle. bi kaç ilaç önerdiler bi ay boyunca sabah akşam sürülmesi için onları aldık sürüyorum işte şimdilik bi sorun yok bi hafta sonra tekrar gidicem yaptırdığım yere bi sorun olup olmadığına bakıcaklar öyle yani risklerin farkındayım ama önlemlerinide almış bulunmaktayım ayrıca delikanlıya yakışmaz diyenler bide bayan kişilere sorsunlar lol
çevremdeki herkezde beyendi şu anlık sorun yok

[Bu mesaj tunca tarafından 28 January 2004 19:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 28 January 2004 19:29 tarihinde demiş ki:
Yakışmış valla güzel. Ama o toplar azcık daha küçük olsa daha güzel olur bence. Varmıki öyle topları değiştirme fonksyonu?

Bide Alexinin toplu iğne süper:)

Ince top ince stick daha hoş duruyor bencede.

[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Sosyal ağlarda paylaş

iğrenç hiç sevmem bu şeyleri ayrıca künye,kolye falann dokunamam asla öyle bir tikim var arkadaşlar hep gümüş künyeyi falan sürtüyorlar deli oluyorum iğrenç birşey hayatımda hiç kolye künye küpe mupe takmadım takmamda erkek adamı bozar bunlar[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

Ya anlamıyorum, insanlar nasıl giyiniyor neler takıyor size ne? Birisi gelse size "niye bunu giyiyorsun kardeşim giyme bunu" dese siz ona ne dersiniz? Büyük ihtimalle: sanane dersiniz.

Beğenmeniz gerekmez tabii ama "müzemisin" fln gibi yorumlar bence çok gereksiz ve saçma...

Ya evet fikir söylemekte sakınca yok, bence yakışmış mesela, ha okulda vesaire problem olur mu bilmiyorum ama bu işin yaşı olmaz. Ben tatilde bi alman bebegin kulagında küpe gördüm çocuk daha 3 yaşında kulağında ufak halka küpe var ve bence inanılmaz şeker duruodu.

Ve at gözlüğü var malsef, küpeyi ilk taktırdığım gün taksiye bindim, taksi şöförü yola bakacagına bana bakıyor, dedim noluo, adamın söylediği şey "Abi gel sen bu küpeyi çıkar bak delikanlı adamsın hiç olmuş mu?" ve 15 dkk boyunca ikna etmeye çalıştı beni. Ya aptal adam benim bu kadar aciz olduğumu biri zorladığı için taktığımı mı düşündü onu anlamadım?

tunca boşver sen takıl ya ;) Bu günler geri gelmicek nasılsa. Zamanı geldiğinde sıkılırsan çıkarırsın kapanır, orada da bir iz kalır biter gider nedir yani?

Bu arada piercing bende de ukte kalmıştır o ayrı :) sadece küpeyle yetiniyoruz.[signature][hline]Trance Nation Member / (wka Astral @ NBL)

Cormamin niuve tenna' ta elea lle au'
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim burada ultima oynayan veletler var tuncayla yaşıt. Hepsine uyuz oluyorum. Bunların bazıları böyle yaşına başına bakmadan ondan bundan görüp Tunca gibi birşeyle sokuyorlar bazı yerlerine. Hepsine uyuz oluyorum. Tuncaya sert yaklaşmamın sebebi budur kusra bakmayın...[signature][hline]Kolayoyun Cloxinia UO Shard
-----------------------------------------
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

Ama yanlış bir bakış açısı bence? Yani onlara uyuz olmanın sebebi birşeyler takmaları mı, yoksa onlara başka sebeplerden uyuz oluyorsun ve onlar bir de bir şeyler takınca bundan dolayı kalkıp her birşeyler takana uyuz olmak gibi garip bir düz mantık mı yürütüyorsun?[signature][hline]Trance Nation Member / (wka Astral @ NBL)

Cormamin niuve tenna' ta elea lle au'

[Bu mesaj PsycHeDeLIC tarafından 29 January 2004 12:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...