Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trade'de acc geri alınması

Spiegel

Öne çıkan mesajlar

böyle bir durum başıma geldi, accountumu takas edip başka bir account aldım, 1-2 ay sorun yoktu ama bir hafta kadar önce takas ettiğim accounta erişimimi kaybettim. Böyle bir durumda ne yapmak gerek sizce. takas ettiğim kişi kendisi birşey yapmadığını iddaa ediyor ne kadar inanılır. ben de kendi verdiğim accountu geri almalı mıyım sizce? ne kadar etik bir davranış olur size de danışmak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

adama söyle cd key gizli soru cevap filan herşeyini versin acc un.vermezse kesin bişey yapmıştır geri al acc unu.rollback yaptır mümkünse bide chara.paralar itemlar disench edilik filan olur hepsi geri alırlar.

edit : para geri verilmiyordu yanlış hatırlamıyosam aslında
Sosyal ağlarda paylaş

ya o adamın soyadıyla başka acc alıp ona geçirme daha önce yaptım ama bunda transfere kapalıydı char yapamadım, sonra da aradan zaman geçti kaynadı, kullandım aldığım accyi ama işte 1 hafta kadar önce accounta erişmimi kaybettim gizli soru vs var ztn bende o geri alınan accnin ama e maili değiştirmişler bir şekilde nasıl oldu anlamadım bnm mailimdeydi ama bir sabah kalktım baktım bnm mailimde değil artık yani retrieve password yaptım ama olmadı mailler uymuyor mesajı aldım, yapacak da pek birşey yok ya işte kendi verdiğim accountu geri almak için mail attım blizzarda şimdi yani, başka da birşey yapamam herhalde. onlardan da henuz cevap gelmedi gerçi 1 gun sonra flm cevap veriyorlar genelde. yurt dışında olduğum için de takas ettiğim adamla görüşme imkanım da yok işte o en kötüsü, adam ben birşey yapmadım diyor ama ne kadar güvenilir, en temizi ben de kendi verdiğim accyi geri alıcam işte napalım elimde account kalmadı mağdur duruma düştüm sonuçta, o yaptı ya da başkası yaptı biri yaptı sonuçta ve çok temiz yaptı yapan da hiç ruhum duymadı e mail flm değişmiş nasıl bana uyarı gelmeden değiştirildiyse artık
Sosyal ağlarda paylaş

Account'ı geri almak için sadece kimlik fotokopisi yeterli. BlizzSupport'a account sahibinin kimlik fotokopisini gönderin, olmasını istediğiniz mail adresini bildirin, hepsini siz yollarlar. (Başıma geldi ordan biliyorum.)

Ek not : Karakterlerin geri alınmamasını karakteri başka bir account'a transfer ederek engelleyemezsiniz, ilk sahibi her şekilde, her zaman karakteri geri alabilir. (Bu da başıma geldi ordan biliyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Catzee said:
Account'ı geri almak için sadece kimlik fotokopisi yeterli. BlizzSupport'a account sahibinin kimlik fotokopisini gönderin, olmasını istediğiniz mail adresini bildirin, hepsini siz yollarlar. (Başıma geldi ordan biliyorum.)

Ek not : Karakterlerin geri alınmamasını karakteri başka bir account'a transfer ederek engelleyemezsiniz, ilk sahibi her şekilde, her zaman karakteri geri alabilir. (Bu da başıma geldi ordan biliyorum.)

benim bahtsız bedevi kardeşim sen üzülme atakanım 50 gün sonra gene istedigin charları alırız
Sosyal ağlarda paylaş

direk elemandan kimlik fotokopisi iste.Vermesse yada paso oyalamaya çalışırsa kendi yapmış demektir.Char'ını geri aldığında sana ulaşıpta neden aldın derse sende bana verdiğin account'u geri ver bende bunu vereyim dersin herşey hallolur:D
Sosyal ağlarda paylaş

fend said:
Catzee said:

benim bahtsız bedevi kardeşim sen üzülme atakanım 50 gün sonra gene istedigin charları alırız

O kadar az mı kaldı? :) O la la..
Sosyal ağlarda paylaş

teufel said:
Adam niye kimlik fotokopisini versin ki o nerden bilicek başka bi amaç için kullanmayacağını yüzyüze halletmeye çalış bencede

kimlik vermesine gerek yok adamlada yüzyüze konusma imkanın yoksa ve iyi niyetliyse webforumu adam snn yerine doldurur ve istediin maile accu geri alır hatta gizli soruyu bile değiştirebilirsin isteğin dogrultusunda adam bu öneriyede sıcak bakmazsa al kendi acc ni geri
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:
teufel said:
Adam niye kimlik fotokopisini versin ki o nerden bilicek başka bi amaç için kullanmayacağını yüzyüze halletmeye çalış bencede

kimlik vermesine gerek yok adamlada yüzyüze konusma imkanın yoksa ve iyi niyetliyse webforumu adam snn yerine doldurur ve istediin maile accu geri alır hatta gizli soruyu bile değiştirebilirsin isteğin dogrultusunda adam bu öneriyede sıcak bakmazsa al kendi acc ni geri

Evet bende kimlik fotokopisini al diyen arkadaşa hitaben söylemiştim de alt kısmı sallama olmuş.Adam sana yardımcı olmaya yanaşmassa sende gözünü korkut bende kendi acctımı alırım falan diye baktın halen benle alakası yok diyo acıma al kendi acctını geri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...