Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sting- Shape Of My heart tadinda..

quamor

Öne çıkan mesajlar

bu tad'da parça isimleri yazarsaniz sevindirik olurum.
yada Michael Jackson - Dirty Diana ,ya bunlarin ikiside bittigim parçalardandir. bu tadi yakalayabilcegim turde sarkilar yazarsaniz sevinirim.[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

eger o sarkiyi bunlara biraz olsun yakin goruyosan zekandan yada anlayisinin kitligindan suphe ederim. yada espri yapmaya calismissanda igrenc otesi olmus. ayrica o parca bende var.tamamen guzel hatunlar ön planda olan parca.[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
quamor, 01 February 2004 12:21 tarihinde demiş ki:
eger o sarkiyi bunlara biraz olsun yakin goruyosan zekandan yada anlayisinin kitligindan suphe ederim. yada espri yapmaya calismissanda igrenc otesi olmus. ayrica o parca bende var.tamamen guzel hatunlar ön planda olan parca.

lol dövseydin[signature][hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

police - every breath you take.
stingin grubu police den.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 02 February 2004 15:39 tarihinde demiş ki:
said:
quamor, 01 February 2004 12:21 tarihinde demiş ki:
eger o sarkiyi bunlara biraz olsun yakin goruyosan zekandan yada anlayisinin kitligindan suphe ederim. yada espri yapmaya calismissanda igrenc otesi olmus. ayrica o parca bende var.tamamen guzel hatunlar ön planda olan parca.

lol dövseydin

ya yok oyle bi an dalga gecer gibi soyleyince. zaten bu sarkiyi dinliyorum moralsizim bide dalga gecer gibi Benny Benasi demiş ona kizdim.[signature][hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...