Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA: Toronto Raptors vs. Los Angeles Lakers

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Beyler son pozisyon temiz miydi? pek dikkatli göremedim bana sanki ikili sıkıştırma da faul var gibi geldi. ama shaq a fazla yanlış kararlar verildiği için maçın torontonun olmasını istemediler bence. hakemler vasattı bence. ntv de bence daha fazla toronto maçı göstersinler ki bizde carter i günündeyken seyretme fırsatı görebilelim. adam bir defa smaç yapmadı bütün maç boyunca. Bence bence bence hübüühehgjklf..
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok vermesinler toronto maçı
rakipte pivot yoksa olur da öbür türlü çok bayık oluyo maç eauha
bütün maç harbi ezildi çünkü toronto
dış şutlarda bile kötüydüler sora bala mala yakaladılar işte :P[signature][hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

yani şunu istediğiniz dile çevirin, türk birinin yazdığını direk anlarım. yani illa hakeme bok atmak türklerin doğasında var.

said:
Dmeour, 02 February 2004 02:56 tarihinde demiş ki:
Beyler son pozisyon temiz miydi? pek dikkatli göremedim bana sanki ikili sıkıştırma da faul var gibi geldi. ama shaq a fazla yanlış kararlar verildiği için maçın torontonun olmasını istemediler bence. hakemler vasattı bence. ntv de bence daha fazla toronto maçı göstersinler ki bizde carter i günündeyken seyretme fırsatı görebilelim. adam bir defa smaç yapmadı bütün maç boyunca. Bence bence bence hübüühehgjklf..
[signature][hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

melancholy alakasız konuştun
ne demek yaf türklerin doğasında var hakeme bok atmak !?
hadi türkiyede hakem hataları hat safhada desen anlarım da .

murat kosova'yla kaan kural da belirtti maçı sunarlarken mesela
"shaq ın yaptığı bi hücum faulu başka bi oyuncu yapsaydı vermezlerdi bu da cüsseli bi oyuncu olmanın dezavantajı" gibisinden konuştular
hakem gayet de hata yapar yani eleştirilir de doğaldır[signature][hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

yok abicim yok, türkiye'de bir maç izlersin, bütün herkes hakeme laf atar. bir de amerikan spikeri dinle. anlamıyorum bu olayı. hangi ülkede hakem hatalarının tartışıldığı bir program var mesela?[signature][hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlamadınız, 1-2 maçta tabi hata olur, söylenir. ama her maç topiğinde de hakeme suç atılır mı ben ondan bahsediom.[signature][hline]Fly In The Ointment
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hata yapmasını eleştirmek dışında benim kızdığım çok abartmasıydı. Gereksiz yerlerde faul verdi, bazen ağır faullerde devam ettirdi yani maçın ilk yarısı sırf faul di. Ben nba yi izliyorsam show görmek isterim. Carter in faul atışlarına bakmak için izlemedim maçı, tabi ki eleştiririm. :d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...