Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiyeler...

_Sir_Lancelot_

Öne çıkan mesajlar

Mrb arkada$lar arabalar konusunda pek bi bilgim yoqtu ama sanırım bundan sonra öğrencez :)
20 milyar üzerine çıkmıcak
spor,yedek parça bulması kolay, göze ho$ gelecek modifiyeye izin weren, fazla benzin içmeyecek öğrenci arabası bakıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
1.el 2 el fark etmez
link filanda werirseniz sewinirim...
Sir Lancelot[signature][hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
106 ve 206 ya bendende okey

307 biraz lükse kaçar

ford focus da düşünebilirsin 1.6 lardan
dergide gordum bitane
1.6 ambiante SW
2000 model 109k km de Hidrolik direksiyon fln filan 17.500 milyar[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Sosyal ağlarda paylaş

troilcim artıq piyasada uzulerek soylerimki TeMİZ 306 gti bulman cook zor.yoktur demiorum ama zor.Benimde ilk istedigim araba 306gti dı:)
mesela bugun 2001 model 30 binde (yanlış hatırlamıosam) Focus sport trend vardı. fiyatta 21 yada 23 du sanırım.20 ustune çıkmicak demişin ama bu degerler sana sporttrend bulabilirsin demek.

si demişinde Sİ gayet eski bir araba bence.Yani onu kullanan kişi baya hor kullanmış demektir buyuk ihtimal.

yine sana tavsiyem focus olacaktır.[signature][hline]namı diger:

UnderTaker(BTD)
Loramis
Future_King

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Troil, 30 January 2004 18:04 tarihinde demiş ki:
1.İkinci el için ilk tercihim abimdede olan 306gti dır.Yani abimde var die söylemiyorum kesinlikle deli bir cihaz :) 206-106 benim için mantar arabalar zaten tip açısından fln de bir türlü ısınamadığım bir kaç araçtan birileriler.
2.Vtec
3.Civic si 1.6 gerçekten güzel hem japon,hemde sınırsız modifiyeye izin verebilen araç türü...

Tabi benim tercihlerim bunlar :)

Si 130 hp dir ve 91-94 aralığıdır (yenileri is dir karışmasın)
vtec (vti) ise 160 hp 96-99 aralığındadır vtec biraz daha modifiyeye yatkındır ama si ın duruşunuda hiç bir şeye değişmem fiyatları da 10 ila 14 milyar arası geçen bir arkadaşımıza 92 aldık 11 milyara
vtec ler ise 17 ila 22 milyar arası
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...