Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başka servis sağlayıcıya "locked" telefonları "kırmak" hakkında yardım

Gunn

Öne çıkan mesajlar

Yurtdışından gelen telefonlar var ya hani yok Orange yok T-Mobile'a falan kilitli oluyor başka türlü çalışmıyor. Onları web sitelerinden IMEI numarasıyla unock edebildiklerini öne süren ve kredi kartımdan para dilenen insanlar var. Yapılabilir mi?
Kadkıöyde falan yapan yer var mıdır?
Telefon Samsung E715 bu arada.

Ha bi de şu "paticik aile albümü" olayı süper olmuş. Bone'u alnından öpüyorum. Ben bile gönderdim resim kadayıf halimle.
Pink'le Edi'ye de burdan "Great job growing up, keep it up" demek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır onları kullanamıosun..
şöle ki o telefonu alırken bir anlaşma yapıosun..
diyelim turkcell sana 1 dolara telefon satıo ama dio ki 2 sene benim telefonumu her ay şu kadar en az kullanmak zorundasın..
eğer hattını ordan birine verirsen al kullan bunu dersen ve adam melek çıkarsa evet kullanabiliosun ama hayırsa veremediysen ufak çapta bi davayla başbaşa kalıosunuz avukatın ve sen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaer_Aloneheart, 02 February 2004 03:23 tarihinde demiş ki:
hayır onları kullanamıosun..
şöle ki o telefonu alırken bir anlaşma yapıosun..
diyelim turkcell sana 1 dolara telefon satıo ama dio ki 2 sene benim telefonumu her ay şu kadar en az kullanmak zorundasın..
eğer hattını ordan birine verirsen al kullan bunu dersen ve adam melek çıkarsa evet kullanabiliosun ama hayırsa veremediysen ufak çapta bi davayla başbaşa kalıosunuz avukatın ve sen

hmm ...[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

hayır o telefonları kullanabiliyosunuz.. kartalda kadıköyde heryerde sim lock yada phone lock kıran telefoncular war.. biraz tuzlu ücret talep ederler yalnız.. mesela son 6600 için 45 milyon dediydi herif bana..

almanyadan vodafone 7650 ve 3650 getirtip kullandım.. bi sorun olmuyo yani ama..

siz o şirketle bi anlaşma imzalıyosunuz 1 euroerip telefonu alıyosunuz ama sözleşme şartlarında şöyle bir madde war;

* Telefon 2 yıl boyunca üzerinize zimmetli olup asla çalınmamalı hasar almamalı yada bozulmamalıdır.. Aksi durumlarda telefonun ücreti sözleşme sahibinden tahsil edilecektir.

* 2. yıl dolduktan sonra telefon firmamıza iade edilmeli ve yerine normal ücretiyle(eğer istenirse tabi) başka bir mobil cihaz satın alınmalıdır.

zaten sözleşme yapılırken mesela almanyada vodafone dan alıyosanız kesinlikle almanyada oturma izninizin olması gerekli ve pasaport numaranızı vermek zorundasınız.. yani kaçamazsınız mutlaka bulurlar.. telefonu vermezsenizde hapise kada yolunuz war 2 sene sonunda eheh..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

yani bide ben geri alınmama mantığını kavrayamıyorum niye böle bişey yapılır?
mesela niye adam 1 euro ödetip(ki 6600 da 15 euro ödüyosun başta 1 euro deil) aylık 25 euroyla 1 buçuk yilda parasini çikartamasin? üstüne senin o hatti kullanmamak gibi bi lüksünde war işte türkiyeye getirtince zaten başka gsm op. kulaniyosun sonuçta..

anlaşılmaz bişi.. yada şöyle soralım neden t.cell yada aria bunu yapmaz? hehh..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonları unlock ettiklerini biliyorum da benim tahminim şöyle bişey: telefonlara bi şekilde bi OS yüklüyolar ama burda bahsi geçen telefon (samsung e715) çok yenü olduğu için OS si bulunmayabilir adamlarda. Tek korkum o yoksa para mühim değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...