Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LeMan'ın terbiyesizliği...

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

said:
Wendigo, 30 January 2004 02:21 tarihinde demiş ki:
iyi de sen neden laf sokuyorsun adama şimdi?
bence kimseye laf sokma çabasında değil
doğru bildiğini savunuyor. Kendi görüşlerini aktarıyor..
Haa, sen katılmıyormusun? o zaman tartışma adabı içinde tartışabilirsin istediğin kadar...

Denemedik mi? Çaresi yok ama bu adamın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 30 January 2004 02:14 tarihinde demiş ki:
alabiliyorlar miymis sor bakiyim mecusilere izin.

sen almasınlar zaten bi insansan bişe demiyim. muteriz yanına değil de demokrat yanına hitap ediyorum sadece. kime ne zararı dokunabilir..
said:
bir donem turkce ezan okutuldugu icin o ise karisanlarin kafir addedildigi bir ulkede yasiyoruz. horas. habersiz misin yakin turkiye tarihinden yoksa gec saat basina mi vurdu. yoksa fazla ella fitzgerald mi dinledin.

ee? kafir addedilsin. ki zaten saçma bi uygulama müslümanlar için ezan okunuyosa bırak onların istediği şekilde okunsun yoksa hiç okutma daha iyi. Ella fitzgerald da ne alakadır laf mı soktun bana? Hepsinden öte ne alakası var kuotladıın şeyle sölediğin bu lafların..

said:
sor bakalim hristiyanlar can izni istemis mi vermisler mi.

bi yerde çoğunluk olan hristiyanlar çanların çalınmasını istiyorsa çalınır. doğrusu budur. hak budur. orda çalınır. kenarda kalan müslüman da sesini çıkarmaz. netekim hristiyan çoğunluklu ülkelerde de bu böyle. kimse çığırmıyo. doğrusu da bu. ha benim unitym. amerikada da böyle. demokrasi denen cumhuriyet denen nane bu zaten.

said:
ucak kible olayina gelince, benim karima erkek doktor dokunamaz ulan diyip bicakla acil servis basmakla benzer bir ornek. ki ucaklarda olan boyle enteresan hikayeleri dinlemis olan coktur.

e o örnekten BANA NE! o örnekle benzeşen az da olsa örtüşen ne dedim ben? allah allah...[signature][hline]En son insan yapısı olmayan neye hayranlık duydun. Bir çiçeği ne zaman kokladın en son. Gökyüzüne ne zaman baktın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün bir adam hayatın ,evrenin sırlarına erişmiş diye duymuştum.
Ama çok sinirliymiş. Çokda kötü bir uslubu varmış .
Bildiklerini kimseye anlatamadan kendi kendini yiyerek ölmüş gitmiş sonra. Çok araştırmışlar çok yolundan gitmek isteyen olmuş. Ama ne o sinirle yazılmış yazıları okuyabilmişler ne de anlatmak istediğini anlaya bilmişler.

Pardon yanlış yere oldu galiba[signature][hline]Show No Mercy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 30 January 2004 02:22 tarihinde demiş ki:
sen almasınlar zaten bi insansan bişe demiyim. muteriz yanına değil de demokrat yanına hitap ediyorum sadece. kime ne zararı dokunabilir..

nasil ?!?

said:

ee? kafir addedilsin. ki zaten saçma bi uygulama müslümanlar için ezan okunuyosa bırak onların istediği şekilde okunsun yoksa hiç okutma daha iyi. Ella fitzgerald da ne alakadır laf mı soktun bana? Hepsinden öte ne alakası var kuotladıın şeyle sölediğin bu lafların..

horas sizofren kisiligini mi goruyoruz ? bundan bir onceki quotta sezinledigim kadariyla ya alkol aldik - allah muhafaza - ya da bir gec saat karmasa surecindeyiz ?

abciim muslumanlar icin ezan onlarin istedigi sekilde okunursa, hristiyanlar icin can da onlarin istedigi bicimde calinir. yanlis mi ? sana bu ulkenin dini konulardaki geriligini anlatmaya calistim, gayet iyi anladigindan eminim, olayi baska yone havale etmissin.

said:

bi yerde çoğunluk olan hristiyanlar çanların çalınmasını istiyorsa çalınır. doğrusu budur. hak budur. orda çalınır. kenarda kalan müslüman da sesini çıkarmaz. netekim hristiyan çoğunluklu ülkelerde de bu böyle. kimse çığırmıyo. doğrusu da bu. ha benim unitym. amerikada da böyle. demokrasi denen cumhuriyet denen nane bu zaten.

hobaaaaaa.. bitti o zaman. cogunluk olan hristiyanlar canlarin calinmasini istiyorsa calinacaksa, o zaman dikkat et bir gun sen de bir yerde azinlikta kalip da aman ha benim hakkim deme.

ayrica bati ulkelerinde de oyle degil, samanlar budistler dahi ibadetlerini esit statude yerine getiriyor. 'azinlik' statusunde degil.

said:

e o örnekten BANA NE! o örnekle benzeşen az da olsa örtüşen ne dedim ben? allah allah...

abicim hepten koptun sanirim olaydan.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

---------
iyi o zaman ogren abicim. afrikayi bir yana birak guney amerikadan polinezyaya yerel kulturlerde sevilen bir misafir eger oldurulup yenirse sonsuza kadar yiyenlerle kalacagi inanisi yaygindir. ve, hukumetlerin siki kontrol ve cezalari ile ancak son zamanlarda bastirilabildi. bir kultur soku yasamis olduk.

bak bold demissin ne demissin ? ayni sey senin dinin icin de gecerli demek ki sen dedigine gore.
---------

Tabii...Afrikadaki insanlarıda TEKNOLOJİK VE GELİŞMİŞ sayıyoruz... daha henüz,orta çağ seviyesine gelememiş,voodoo büyüsüyle yaşayan,ve yemyeşil yapraklardan sadece mahrum yerlerini kapatacak kadar elbise yapabilen;süper ileri insanlardan...

Ne diyebilirim ki???

---------

ben hayvanlari uyutmadan UMUGUNE COKEREK BAGIRTA BAGIRTA BOGAZLAYIP oldurmekte bir iyilik goremiyorum ? var mi ? birkac post once onu savunuyordun ?
---------
Mezbahada napıyorlar biliyormusun? ÇÖKERTMİYORLAR BİLE,
CANLI CANLI,Bir kanca ile bacağına geçiriyorlar..Sonra makine ineği baş aşağı gelecek şekilde yukarı kaldırıyor...ineği mönürte mönürte ilerdeki bir kasaba kadar götürüyor ve kasap şak diye bıçağı basıyor...

BU ÇOK DAHA İYİ DEĞİL Mİ? Ne güzell... HEM İNEKLERİN NASIL KESİLDİĞİNİ GÖRMEDEN ETLER SOFRAMIZA GELİYOR direk olarak.. ohh...

Lütfen bir kere bir mezbahaya git unity..Maret-pınar fark etmez...Git,gir ve gör...O zaman anlarsın...

---------
hayvan yemezsen belki sen ac kalirsin. ben 7 yildir hic ac kalmadim.
----------

Vejetaryan olduğundan dolayı savunuyorsun bence...
Her vejetaryan nefret ediyor zaten bayramdan...
Dünyada hiç et olmasın...Et yemiyelim..CANİLİK! Yemeyin et!

---------

--------
soyleyince o herif sana 'dinen umugune cokerek oldurulmesi lazim' diyor iste.

--------

O cahilse ben ne yapabilirim??????
--------

-------
nerede konyada mi ? emin ol orada da vardir.
--------

evet buradada var kilise...ama müze olarak bomboş duruyor...Kullanılması-ibadet olayı yok..Çünkü inanan kimse yok....

--------[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Evolution, 30 January 2004 02:31 tarihinde demiş ki:
Seninle konuşarak anlaşılmayacağını anladım en azından...

[Bu mesaj Evolution tarafından 30 January 2004 02:32 tarihinde değiştirilmiştir]

hmmm. benimle konusularak anlasilamayacagini anlamissan, ve gordugum kadariyla bu topicde olup konusularak anlasilabilen diger insanlarla da nedense muhattap olmuyorsan, bu topicde NE isin var ?[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
armra, 30 January 2004 02:23 tarihinde demiş ki:
Bir gün bir adam hayatın ,evrenin sırlarına erişmiş diye duymuştum.
Ama çok sinirliymiş. Çokda kötü bir uslubu varmış .
Bildiklerini kimseye anlatamadan kendi kendini yiyerek ölmüş gitmiş sonra. Çok araştırmışlar çok yolundan gitmek isteyen olmuş. Ama ne o sinirle yazılmış yazıları okuyabilmişler ne de anlatmak istediğini anlaya bilmişler.

Pardon yanlış yere oldu galiba

basit..onun kadar sinir yapman,ve onun uslubuna sahip olursan anlarsın...
Sosyal ağlarda paylaş

sadece bir yazım hatasını düzeltiyorum gerisi aklı başında okuyan bir insan için açık geldi bana.

sen "almasınlar zaten" diyen bi insansan bişe demiyim. muteriz(itiraz eden. itiraz etmekten hoşlanan) yanına değil de demokrat yanına hitap ediyorum sadece. kime ne zararı dokunabilir.

bir de alkol filan?.. hayırdır naapmaya çalışıyosun anlamadım.[signature][hline]En son insan yapısı olmayan neye hayranlık duydun. Bir çiçeği ne zaman kokladın en son. Gökyüzüne ne zaman baktın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 30 January 2004 02:32 tarihinde demiş ki:
said:
Evolution, 30 January 2004 02:31 tarihinde demiş ki:
Seninle konuşarak anlaşılmayacağını anladım en azından...

[Bu mesaj Evolution tarafından 30 January 2004 02:32 tarihinde değiştirilmiştir]

hmmm. benimle konusularak anlasilamayacagini anlamissan, ve gordugum kadariyla bu topicde olup konusularak anlasilabilen diger insanlarla da nedense muhattap olmuyorsan, bu topicde NE isin var ?

Seninle işim yok olmaz zaten merak etme. Ne kadar insanı senden, hastalıklı düşüncelerinden kurtarırsak kardır mantığıyla ilerliyoruz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 30 January 2004 02:31 tarihinde demiş ki:
Tabii...Afrikadaki insanlarıda TEKNOLOJİK VE GELİŞMİŞ sayıyoruz... daha henüz,orta çağ seviyesine gelememiş,voodoo büyüsüyle yaşayan,ve yemyeşil yapraklardan sadece mahrum yerlerini kapatacak kadar elbise yapabilen;süper ileri insanlardan...

Ne diyebilirim ki???

ne abicim vatandas degil mi onlar ? nedir hayvan muamelesi mi gorecek ? nasi demokrasi nasi hak olacak bu ? tamam o zaman bir zumre de ciksin turkiye icindeki herhangi bi cografi bolgenin yeterince teknolojik olarak gelismis olmadigina karar versin onlarin haklarini kisitlasin. oh ne guzel.

bu arada 'dinim hunharca oldurmeyi emretti' diyip adim basi mezbaha acmak nasil bir teknoloji ?

said:

Mezbahada napıyorlar biliyormusun? ÇÖKERTMİYORLAR BİLE,
CANLI CANLI,Bir kanca ile bacağına geçiriyorlar..Sonra makine ineği baş aşağı gelecek şekilde yukarı kaldırıyor...ineği mönürte mönürte ilerdeki bir kasaba kadar götürüyor ve kasap şak diye bıçağı basıyor...

BU ÇOK DAHA İYİ DEĞİL Mİ? Ne güzell... HEM İNEKLERİN NASIL KESİLDİĞİNİ GÖRMEDEN ETLER SOFRAMIZA GELİYOR direk olarak.. ohh...

Lütfen bir kere bir mezbahaya git unity..Maret-pınar fark etmez...Git,gir ve gör...O zaman anlarsın...

evet ve kanunlara aykiri. o mezbahada calisan ODUN, 'hayvan eger boyle girtlaklanmazsa haram olur' diye dusundugu icin ne kanun ne kural dinliyor.

soframiza degil. sofrana.

maret de pinar da benim soframla uzaktan yakindan alakasi olmayan kuruluslar. peynir haric.

said:

Vejetaryan olduğundan dolayı savunuyorsun bence...
Her vejetaryan nefret ediyor zaten bayramdan...
Dünyada hiç et olmasın...Et yemiyelim..CANİLİK! Yemeyin et!

belki de bazilarini vejetaryen olmaya bu neseli 'bayram' itmistir ?

said:

O cahilse ben ne yapabilirim??????

abi o cahilse ona sen ogret. ki senin dinin bunu emreder. ogretmeyeceksen de sen de onun gibi konusma, birkac on post once aynisini soyledin.

said:

evet buradada var kilise...ama müze olarak bomboş duruyor...Kullanılması-ibadet olayı yok..Çünkü inanan kimse yok....

izmirde istanbulda ankarada hatta antalyada varken orada neden yok acaba ?[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Evolution, 30 January 2004 02:34 tarihinde demiş ki:
Seninle işim yok olmaz zaten merak etme. Ne kadar insanı senden, hastalıklı düşüncelerinden kurtarırsak kardır mantığıyla ilerliyoruz artık.

ohooooo. emin ol hayattan memattan habersiz, hayatta ilerleyebilmek icin senin tuttugun fenere ihtiyac duyan paticik kullanici kitlesi sana mutesekkir. topice nese kattin.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo benim anlatmak istediğim tek şey burada boşa kürek çekildiği. Sana ne desek boş. 100 Sayfa yazı yazsak haklı olsak sen yine haklı olduğunu düşünüp 200 sayfa yazı yazacaksın. Mesajlarına bakınca bunun aksi olmadığını herkez görecek. Burada yazdıklarında bunu kanıtlıyor zaten. Boşa tartışmayın bu adamla. Adamın vakti boş, boş bir insan bari sizin vaktiniz gitmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Evolution, 30 January 2004 02:41 tarihinde demiş ki:
Yoo benim anlatmak istediğim tek şey burada boşa kürek çekildiği. Sana ne desek boş. 100 Sayfa yazı yazsak haklı olsak sen yine haklı olduğunu düşünüp 200 sayfa yazı yazacaksın. Mesajlarına bakınca bunun aksi olmadığını herkez görecek. Burada yazdıklarında bunu kanıtlıyor zaten. Boşa tartışmayın bu adamla. Adamın vakti boş, boş bir insan bari sizin vaktiniz gitmesin.

gorunen o ki senin vaktin de bos. aslinda vakitler bos olmaz, bol olur. eger babanin seni universiteye yerlestirmek icin dershaneye harcadigi paranin hakkini verse idin, turkceden net kaybetmene neden olacak bu yanlisi yapmak uzere bu forumda 'bosa' vakit harciyor olmak yerine calisiyor olurdun su an. hakikaten de vatana millete cok hayirli, katkisi olan bir evlatmissin.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...