Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selam

karamaske

Öne çıkan mesajlar

Ben fotoğraf albümü yapmak istiyorum. Şöyle slayt gösterileri falan...

Ama şimdiye kadar hiç yapmadım. Herşeyin bir ilki vardır yapacam inşallah :-P Ama nasıl? :-)

Türkçe açıklamalı bana kolaylık olacak bildiğiniz bir yöntem varsa bir zahmet söyleyin...

İlgi vede alakanıza teşekkür ederim şimdiden...

Not: Dalgaya almadan ciddi bir açıklama yapacağınızı umuyor yardımlarınızı bekliyor vede saygılar sunuyor vede cevaplarınızı bekliyorum :-P[signature][hline]olmak yada olmamak işte bütün mesele bu
Sosyal ağlarda paylaş

evet o önemli. ne için kullanıcaksın. sadece arkadaşlarına göstericeksen slide showu en rahat acdsee ile yaparsın. :)[signature][hline]If there were in the world today a large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.
Sosyal ağlarda paylaş

çok kolay. dünyanın en kolay şeyi. fotoğrafları bi klasöre koy. çift tıkla birinin üstüne. boşluğa bastıkça veya mouse tuşuna bastıkça veya wheeli çevirince veya da slide show preferencesda belirtilen süre bitince bi sonrakine geçsin. o kadar basit.[signature][hline]If there were in the world today a large number of people who desired their own happiness more than they desired the unhappiness of others, we could have paradise in a few years.
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol varol... :-)

Onu bende biliyorum. Ama benim istediğim asıl şudur;

Mesela bir resimden başka bir resime geçerken değişik slaytlar oluşturmak. mesela yavaş yavaş başka bir fotoya geçiş olsun istiyorum. Mesela sol üstten sağ alta açılsın başka bir resim çıksın. vs. vs. vs. Yani benim üzerinde çalışabileceğim bişey olsun istiyorum. Senin dediğini zaten normalde yapıyor... Benim hiç bir katkım olmadan :-P

Anlatabildimmi :-)

Galiba bu iş beni aşıyor abi. Ben vaz geçeyim en iyisi. :)

Yinede teşekkür ederim.[signature][hline]olmak yada olmamak işte bütün mesele bu
Sosyal ağlarda paylaş

Demekki bende 6 yaş çocuğunun kapasitesi yok :-P

Gerçi şuan bilgisayarda power point yüklü değil ama eski bilgisayarda vardı. İngilizce olduğu için öğrenmem mümkün olmamıştı. :)

Yinede teşekkürler..[signature][hline]olmak yada olmamak işte bütün mesele bu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...