Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayuunun (Magickin) Campaigni.

mountaindew

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam ayıcık ortaya Demon the Fallen olsun diye bir fikir attı hani cuma günü karakterlerini yapmayı planladığımız exalted campaign için bende düsündüm ii olabilir dedim.

Sonra üstüne uyuyup kalkıp düşününce anladım ki Exalted campaign daha iyi olur.

Yane Ayuucum herkes kolayı başarıyo öenmli olan zoru başarmak.

Ben senin ebeveyn st in olarak elinden tutacam güvenlik tekerleklerini cıkartmana yardımcı olucam.

Zaten Exalted dunyasını biliyorsun yaparsın sen sadece tembellik yapmayıp önceden hazırlanmam lazım.

Sonucta ben Exalted diyorum.

İda Jakabi kaderin yolunun doğru yönde olması için göreve hazır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Exalted konusunda hem fikirim her ne kadar WoD konusunda bilgilide olsak Demon the Fallen şu an için bize yabancı bir sistem...

Karanlıga bakarken dikkatli ol evlat...
Neden diyecek olursan;Sen karanlıga bakarken karanlıkta..
Sana ve senin derinliklerine bakar...

[Bu mesaj Unholy tarafından 30 December 2003 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun açısından derseniz ben tabiki Demon derim başkada birşey demem. Onun dışında MTA derim ama Magic açısından derseniz Exalted derim. Şu senin NPC/ST olayını hallettiyseniz niye tartışıyosunuz ki?[hline]"And lastly there is the oldest and deepest desire. The Great escape, the escape from Death."
J.R.R.TOLKIEN
Sosyal ağlarda paylaş

Exalted için süfer bir Metaplot buldum.

Bütün gurubun ortak çalışmasını sağlayacak bir şey her ne kadar birer Abyssal, Sidereal, Solar, Lunar (dilbao ne oynayacak oynacaksa eğer bilen varsa yazsın) dan oluşuyo olsada gurup.

Bu cuma karakterleri yapıyoruz bizim tesis te ona göre.

Ben yaptım bile benimki.

Unholy kardaş kitabın var bence sende bitir Abyssalını.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Oyunun içeriğini bilmeden ve kimin nasıl oynayacağını tahmin etmeden 'Bu gaza gelir keser' tanımlaması oldukça yanlış...
Ben sizlerle birlikte yaratma taraftarıyım herşey STlerin gözü önünde olsun...[hline]Karanlıga bakarken dikkatli ol evlat...
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten bende onun için Solar dedim olabilir diye. Ama dediğiniz gibi gemili kaçan falen planescape tarzı bişiye dönüşürse ozaman biraz güçlü olalım ki ozaman kendi karakterimide oynatırım...
Peki Spirit olsak dur onlarla ilgili bişi vardı okuyayım hemen...[hline]"And lastly there is the oldest and deepest desire. The Great escape, the escape from Death."
J.R.R.TOLKIEN
Sosyal ağlarda paylaş

Eet beyler,

Genc deathlordlardan biri olan Ulasilamiyan Derinlik sadece sidereallerin bildigi bir sebebten dolayi eline bir joker kardi gecirmis durumdadir.

Bronz faksiyona ait siderealler bir ikilemde ler fazla dikkat cekmeden bu joker kardinin yeni yetme deathlordun eline ulasmasini istemiyorlar ama tam anlamiyla bir seferberlik ilan ederlerse bu yozilerin ve diger exalted unsurlarinin dikkatini cekebilir diye fazla buyuk olamayan ve dikkat cekmiyecek olan ama gayet tecrubeli bir engizisyon timlerini bu joker kardini efendisine tasiyacak olan abysaal i bulup yoketmekle gorevlendirirler.

Obur taraf da kader den sorumlu olan sidereallerin obur yuzu olan Gold faksiyon una ait siderealler de bu bilginin deathlordun eline ulasicak olursa onlarin amaclarina daha yakin olacaklarinin farkinda olduklarindan ve yine fazla dikkat cekmek istemediklerinden yeni exalted olmus sayilabilecek bir sidereal olan ida Jakabi ve onun kotrolundeki solarlari bu abyssalin jokeri korunmasiyla gorevlendirirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire
Bence önceki oyunda oynattığın Lunar karakter hem senin oynatış tarzına hemde zevklerine oldukça uyumlu...
Bu yüzden seni yakından tanıyan biri olarak O karakter ile devam etmeni tavsiye ediyorum...
Oyundan alacağın keyif artacaktır...[hline]Karanlıga bakarken dikkatli ol evlat...
Sosyal ağlarda paylaş

Nereden çıktı Demon...
Herşey belirlenmiş durumda Solar ya da Lunar senden tek ricam...
KARARLI bir karakter oynat devamlı olan ve devam edecek...[hline]Karanlıga bakarken dikkatli ol evlat...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bu Cuma herkesin dolu oldiğinden dolayı malsef buluşamiyek.

Ama Geçen Cuma Ayuunun oyuna hazırlanıp gelmiş oluşu ver tarihinde ilk defa kavga anlatıp bundan sıkılmayışı ve de bizim karakterlerin gözünde büyüttüğü kadar güçlü olmadığını anlayıp biraz daha rahatlaması çok ii işaretler.

Hepsinden önemlisi oyunun devamın da bana James Joyce hem body guard ve çok ii bir Ekür oluşudur.

Onu bunu bırakında.

Gurubumuz acaip ii valla.

İda "Amca" Jakabinın yoldaşları, veletleri, öğrencileri Arkan (sanıyorum kardeşimiz bir Db ile gelecek eminim adam gibi bir ad bulumayıcağından ve diğer db ile ekür olacağından ona da Kaka diye hitap edecez), Önün, Pipi ve Mari ile maceralarımıza başlıyoruz.

Yaşasın Exalted.

[Bu mesaj mountaindew tarafından 21 January 2004 11:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ben sidereal kitabını biraz daha okudum.

Anladığım kadarıyla siderealler gerçek kimliklerini ön plana çıkartmayı pek sevmiyorlar. Ve gerçek kimlikleri isteselerde istemeselerde unutuluyor.

Ve bunu engellemek için resplendid destiny denilen kimliklerini ortaya çıkartıyorlar.

Sonuçta benim bebelerim benim Yu shuan da ki manse'im de eğitim almadınız ve sadece creation dan birbirimizi tanıyoruz.

Ama benim sidereal olduğumu biliyorsunuz tabii bu resplendent destinyimi kullanmayı bıraktığım zamanda unutulmaya başlıyor.

Benim resplendent destinyim İda "Amca" Jakabi yane babacan tüccarınız.

Gerçek kimliğim ne acaba?

Dın dın dın.
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle Abyssal'ınızında bir kaç değişikliğe maruz kaldığını belirtmek isterim...
Armor ve Weapon olarak Artifact belirledim ki bu Artifactler 13 puanı aşmayacak düzeydeler...
Magic arabamın sürücüsü olan karakterinde sheetini bir zahmet hazırlarsan sevinirim...Ayrıca Manse alacağım bunuda hatırlatayım...[signature][hline]Karanlıga bakarken dikkatli ol evlat...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...