Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria, Güncel progress ve oyuncu alımı bilgileri

enurale

Öne çıkan mesajlar

Progressimiz şu anda hyjalde olup, tk ve ssc aşaması bitirilmiştir, bu instanceler bundan sonra muhtemelen vakte ve zorunluluklara bağlı olarak ilave edilebilir. Şu andan itibaren hyjal ve bt de 2 şer boss programa alınmıştır.

Oyuncu alımı:

1. derecede:

Mage (1 yada 2 kişi)

Lock (1 kişi)

Feral druid (1 kişi)

DPS shaman (1 kişi, tercihen elemental)

ihtiyaçlarımız bulunmaktadır.

Zorunlu ihtiyaç dışında olmakla birlikte, progressimize katkı sağlayabileceğini düşüneceğimiz ve guildimize uyum sağlayabilecek her classtan tecrübeli oyunculara da açığız.

Bu konuda, Enurale, Trias a ulaşabileceğiniz gibi, Officerlerimiz Experienced ve Meteéhan tarafından da bize yada direkt class leaderlerimize yönlendirilebilirsiniz.

başvurularınız ve ayrıntılar için : www.invadoria.org

Teşekkürler,

Enurale
Guild Leader
Invadoria
Burning Legion - EU
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:
Bu geceden itibaren raidlere geliyorum inşallah baştan sona (edriel) 1 dps düşün ihtiyaçtan :D

solidhammer said:
o başlık amacını aştığı ve hoş olmayan yazılara neden olduğu için YALNIZ amacı doğrultusunda yazılar yazılması için yeniden açıldı. Lütfen bu amaç dışında yorum ve yazı yazmayın

diyene bak lol
Sosyal ağlarda paylaş

ya bazen düşnüyorum insanlar mahsusmu yapıyor böyle illa düzeni bozmak insan oğlunun genlerindemi var milleti sniir etmek germek. Arkadaşım 1. yaptığın alıntı konuyla alakalı uzun süredir pvp yapıyordum ve raidlere girmiyodum geliceğimi söledim dps alımını ona göre yapın dedim. 2. yaptığın alıntıtda senin gibi gereksiz postların atılmaması için ilk kez bu konu başlığı altında uyarı yaptım umarım ANLAYABİLMİŞİNDİR:
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
knoxville said:
laf sokmaya başlamadan önce sen de bir düşün KİMİN UMRUNDA RAİDİN BİLMEMNEN YA
sizin forumunuz mu bura yetti ama biri gidiyo biri geliyo o olmadı bunu açtım falan diyo.

pardon laf ediyorsunuzda sizin vay ak diye geyik topiğiniz varken neden baskasına laf atarsın ki

bak kendi ağzınla söylüyorsun, vay ak diye geyik toğiniz var diyosun. o adı üzerinde geyik, eğlence amaçlı. bu ise ciddi ciddi progress recruit vs amaçlı. fark orada.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

bak kendi ağzınla söylüyorsun, vay ak diye geyik toğiniz var diyosun. o adı üzerinde geyik, eğlence amaçlı. bu ise ciddi ciddi progress recruit vs amaçlı. fark orada.

ee tamam adamalar diger topic yanlıs yerlere gitti bunda tartısma olmasın diyor knoxville yine tartısma cıkarmaya calısıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...