Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'yi temsilen yurtdışına albüm göndermeniz gerekse...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

said:
LvL_Sabo, 28 January 2004 01:59 tarihinde demiş ki:

işte adamım ya ;) tarkan yerine mfö koymuş ki kabul edilebilir yani heh

Tarkanı koymadım,ama sor bi niye :D
Adamı zaten tanıyolar avrupada,bi daha tanıtmanın alemi var mı:)
Ama şöle eski albümlerini yollardım,bi kış güneşini hiçbişeye değişmem...[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 27 January 2004 08:55 tarihinde demiş ki:
3 tane göndermeniz gerekiyorsa;

şebnem ferah, sertab erener ve tarkan yollardım ben herhalde. sizler?

türkiye'yi temsilen yollicaksan eğer klasik türk müziği yada türk sanat müziği yollaman gerekmez mi? yani ne bileyim şebnem ferah rock muzik yapıyor dünyanın her yerinde rock var tarkan pop o da aynı şekilde türkiye'yi temsil edicekse türk kültürünü yansıtması gerekmez mi?
Sosyal ağlarda paylaş

mfö,barış manço,athena,pentagram katıldığım isimler...

bunlara ek olarak Zerrin Özer'in herhangi bi albümünü yollardım.Şarkıları bana hitab etmese de mükemmel bi sesi var ve süper blues ve jazz söylüyor..[signature][hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyeyi hangi müzik dalında temsil etmemizi isteyecekleri çok önemli. Eğerki tanımak istedikleri Türk pop müziği ise başka isimler Türk sanat müziği ise başka isimler Türk rock müziği ise başka isimler çıkar ön plana. Ha peki belirttiğim dallarda birer örnek vermem gerekirse, veremem. Mesela pop müzik dalına MFÖ yü koyup da bir Zerrin Özer bir Fikret Kızılok bir Bülent Ortaçgil koymazsam kendimi mutsuz hissederim. Adamlara Pentagram'ı tanıtıp da (ki yeterince tanıyorlar aslında) memleketimi rock müzikle haşır neşir eden Erkin Koray'î anlatmasam rahat edemem. Yani o kadar çok albüm göndermek isterimki işin içinden çıkamam :)
edit : Bu kadar çok yazım hatası yapılmazki. BonePART gibi hissettim kendimi krokunç bir durum :)
[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

[Bu mesaj Selamon tarafından 31 January 2004 10:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şebnem Ferah!!!!![signature][hline]these wounds won't seem to heal
this pain is just too real
there's just too much that time cannot erase

when you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have all of me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...