Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

var mısın yok musun

Killer

Öne çıkan mesajlar

adamın köpeklerinin adları da var mısın ve yok musun. Buyur burdan yak. (varan ya da ulusoyun dergisinde okumuştum şubat dergisi seyahat yapanlar göreblüü. tabi bu adamın nesini görmek istiicez ben de bilmiyorum ama gördüm işte mal herifi yol boyunca. neyse. gösterdikleri film de dandikti zaten.)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu daha önce denenmiş beğenilmemiş sonra acun bi kaç değişiklik yapıp tekrar sununca beğenilmiş falan filan diyodu da bi gazete ben hayatımda bu kadar gereksiz bir yarışma görmedim evet

esası daha önce yayınlanmış ama fazla ilgi olmamış sanırım. türk halkı manyak mıdır nedir, böyle aile yakınları, dost vs olunca daha çok sevmişler
Sosyal ağlarda paylaş

abi program da başarısız. ben sabırsız adamım, öyle açılacak mı açılmayacak mı beklemem. dolayısı ile bi kere bile 10dk dan fazla izlemedim/izleyemem de. EEEEYYTRABEEEEEEEE! deyip değiştiriyorum. sadece bu deil ki, "bakalım cevap b şıkkı mı? (30sn sonra hala mal gibi bakan tipleri göstermektedir kameraman. siz okurken 45snoldu) ZAP!

berbatlar!
Sosyal ağlarda paylaş

hadi el ele tutuşalım sinerji yaratalım üst üste 327423 kırmızı açan bir daha açmaz diye angutluk mu olur? oturup olasılık hesabı yapsalar hadi bir derece :)

ha birde şu olay var mesela ali senden korkuyoruuM! !! :D açma sakın büyük çıkabilir

zuahhaa o ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bu yarışmada bi de kutu tutan şahıslar,seyirciler ve hatta sunucu topluca tezahurat filan yapıyolar alkış tutuyolar moral filan veriyolar nedense

Hayır bu yarışma aslında kehanette bulunarak kazanılıyo, yarışmacılar da kehanet yeteneklerini kullanarak kutu seçiyo da benim haberim mi yok, yoksa yarışmacısından seyircisine bunların alayı angutmu, anlayamadım ya...

Topu topu yarışmacı kenardan bi sayı söylüycek, o kutunun sahibi de kutuyu açıcak buna tezahurat mı yapılır ya? Hadi tezahuratı bırak, bu olay 4 saat sürermi ya?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...