Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

prince of persia:sands of time- sorun??

yves

Öne çıkan mesajlar

ya belki oyunu ne zaman aldında sorun yaşadın diceksiniz ama..:)neyyse dün next levelda gördüm(gerçi çıkış tarihi 2 aralık dedi sinan ama) bügünde dersane çıkışı bigöz attım oyunlara o da vardı..aldım bende..ama oyun açılmıyo başta bi uyarı geliyo ekran kartın şunu şunu desteklemiyo die.. yinede çalıştıracakmısın dio bende evet diyorum..sonra "the game ended unexpectedly.please see readme for technical support."diyerek desktopa dönüyo..ekran kartım geforce 2 mx200 bu arada..
aslında gelen uyarılardan çalışmıcak diyip kaldırırdım(ekran kartıma hiç güvenim kalamadı artık.:() ama sinan splinter celli oynadıysanız rahatça oynarsınız 32mb bi ekran kartıyla dedi..ben şu anki sistemle splinter celli rahat bi şekilde en azından zevkini kaçırmıyacak şekilde oynamıştım..sizce yanlış olan ne??
nvidia nın son driverlarınıda yükledim bu arada[hline]Only in silence the word,
only in dark the light,
only in dying life:
bright the hawk's flight
on the empty sky.
Creation of Ea
Sosyal ağlarda paylaş

Valla derdine deva olamıcam en azından bi arkadaşından geforco 4 olan bi arkadaşından al kartı tak bi dene olmazsa oyunu götür puhahah ilk bunu dene :) ayrıca ben ilk prince of persia'yı te 92-93 falandı bitirmiştim tabi hilesiz ve o zaman hayran olmuştum bi ara prince of persia2'yi buldum çok beğendim ama sonra makinam gitti bi daha da bulamadım bi arada prince of persia3d vardı sanırım onuda oynuyamadım ama prince of persia2,3d ve senin söylediğin oyun piayasada varsa veya bunları böyle paket olarak satan arkadaş varsa almaya hazırım.[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya şimdi aynı osrun bende oldu kafayı yicem ya 3 saattir üstesinden gelmeye çalışıyorum yok...ubisoftun forumlarında geziniyorum orda da birşey yok nebiçim oyundur bu ya? geforce4 ve 2'si olmayanlar ok kadar az ki kim oynıyacak bu oyunu merak ettim.[hline]Gidiyorum gözüm yaşlı
Hatıran hap yüreğime
Sen sev yağmurları
Yağmurlar yağsın üzerime

The number you have dialed is not answering, please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Admin
1ghz işlemci
512 ram
gf 4 mx lerde calısmıyor
gf 4600 veya dengi ekran kartı istiyor

http://www.princeofpersiagame.com/index.php

site süper[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Yönetim iş başındadır olaylara zamanında müdahele eder
karakedi, 26 January 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
kavga etmeyin bu konu başlığında.

karakedi, 26 January 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
justin sende aşık olup durma zırt pırt :P

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...