Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Payment Refunded (paypal, ee nerde para?)

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Bir VPS kiralıyordum. Parayı gönderdim 1 aylık. 3-4 saat geçti şimdi bir baktım payment refunded diye paypaldan email geldi.

Adam sitesinden üyeliğimi de silmiş.

Kardeşim benim vps'imi vermiyon. Türküz ya kabul etmiyon.

Eee param nerde?

Hani otomatik birşeyleri vardır sanal kartıma gönderir belki diye bakıyordum. Ona da gitmemiş.

Paypal bu parayı bir yerlerde mi saklıyor? Bakıyorum bakıyorum bulamıyorum. Birtek refunded diye bir bilgi var.

Paypal ana sayfamdaysa
Currency Balance
U.S. Dollar: $1.95 USD

Diye birşey var. Bu paypalımı verified ettikten sonra oldu. Buraya filan mı gelecek ki para geriye?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kar zaten sanal kart, geri yollarlarken sorun çıkar muhtemelen. Yani hesaba havale yapabilirler.

Bide paypal heralde o kadar salak değil, adam refunded ettiği halde parayı adama vercek kadar salak olduğunu sanmıyorum.

Kimse dinlemiyo ki Türküz diye tüm avrupa bize düşman.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi geri ödeme olayı değil bu ya

Direk ödeme yaptıktan sonra 2 saat sonra refunded oldu otmoatik olarka. bu maxmind denen bi i.netor otomatik bizim iplerimi high risked olarak gösteriyo.

Kendileri otomatik iptal ediyolar yani. Şu an banka kapalı bak ondan olabilir ama. Yarın gelmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahh paypal ah.

Neyse adamlar kontrol olayını kapattılar. dediwebspace.co.uk adresinden almıştım. Sadece benim için mi kapattılar yoksa genel olarak mı kapattılar bilemiyorum. Ama şunu biliyorum eğer bir site maxmind kullanıcısı ise (maxmind.com), maxmind'daki insanlar ülkemizdeki ipleri high risked olarak gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

PayPal account'umdaki sanal kartımı(garanti bankası mastercard) nasıl verified yapacağım?4-digit Expanded Use Number bu numarayı nasıl alacağım?Sanal kartıma mı gelecek mail adresine mi gelecek pek anlayamadım.Sanal karta bağlı paypal account umu verified yapmak istiyorum.(sanal kredi kartım yok)ne yapıla nasıl ola?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...